ručně šité terapeutické panenky

PŘINÁŠÍ RADOST, LÉČÍ STAROSTI

PROČ JSOU NAŠE PANENKY TERAPEUTICKÉ A JAK FUNGUJÍ? 

S pomocí Terapeutických panenek se dá výborně pracovat s tzv. zraněným vnitřním dítětem. Díky tomu si zpracujete vaše vlastní strachy, omezující přesvědčení a emoční bloky, které vám brání žít šťastný a spokojený život. S panenkou pracujete sami v pohodlí domova.  Jsou to tzv. samoterapie, kdy je stačí jen objímat, hladit a nechat energii proudit. Ideálně přes ně komunikovat se svým vlastním vnitřním dítětem. K tomu je velmi vhodné použít audio nahrávek meditací a vizualizací, kterými na podvědomé úrovni rozpouštíte negativní bloky, které si s sebou nesete z dětství.

Více informací najdete v článku ---> Jak terapeutické panenky fungují

KOMU JSOU TERAPEUTICKÉ PANENKY URČENÉ?  

Dospělí - Pro dospělé jsou ideální na práci s vnitřním dítětem. Panenky přizpůsobujeme vzhledu majitele a tím jsou naprosto unikátní a lze je využít jako originální dar, který 100% udělá radost a potěší.

Děti - Jako hračky pro děti jsou panenky skvělé. Děti mají k sobě parťáka, kterému se budou moct svěřit a kterého budou mít u sebe večer při spaní, aby se nemusely po tmě bát.

Terapeuti - Výborně se hodí pro práci psychologů, pedagogů, dětských psychologů nebo logopedů pro jejich terapeutickou praxi.

Ovdovělí - Panenka se dá použít pro ovdovělé seniory nebo i v případech, kdy ovdověl jeden z rodičů malých dětí, jako milá připomínka partnera.

Senioři - Terapeutické panenky mají řadu vlastností, které je předurčují k úspěšné práci se seniory trpícími různými formami demence, stařecké senility nebo Alzheimerovy choroby.

Více informací v článku ---> Komu jsou terapeutické panenky určené?

Vztahy na dálku

Vztah na dálku. Stýská se vám po partnerovi? Nejraději byste ho objali? Nechte si vytvořit panenku podle vzhledu vašeho partnera. Nebo věnujte panenku podle vás. 

Léčení vnitřního dítěte

Panenky jsou milé a účinné řešení pro dospělé na léčení vnitřního dítěte. Ideální je použít panenku dohromady s online terapeutickým kurzem, což je takový návod na starosti. 

Hračky pro děti.

Má vaše dítě problémy s usínáním samo v pokoji? Pořiďte mu panenku "parťaka" podle vašeho vzhledu a tak vás dítě bude mít stále nablízku nejen při usínání. 

Pomoc pro seniory

Panenka se dá použít pro ovdovělé seniory, jako milá připomínka partnera. Nebo jako terapeutická pomůcka pro seniory trpící formou demence nebo Alzheimerovou chorobou. 

PŘÍBĚH NAŠICH PANENEK LIDOLL

Díky zneužívání v dětství jsem měla zraněné vnitřní dítě, které celou dobu volalo po uzdravení. Tím nás životní cesty dovedly až k vyrobení naší první panenky, která nejdříve pomohla mně, vyléčit si následky dětství. O panenky je již od začátku velký zájem a tak i ostatním lidem pomáhají se milým a originálním způsobem zbavit starostí a přinášet jim více radosti do života.

Terapeutické panenky vyrábíme společně s mojí mamkou. Název Lidoll je symbolicky odvozen od tradice v naší rodině, kdy naše babička se jmenovala Lída a nyní i moje mamka a já se jmenujeme Lída. Panenky, jak s mamkou v legraci říkáme, chceme dostat z obýváku do celého světa a tak jsme jim rovnou daly anglický název Lidoll pro zahraničí a lidově česky jsou to naše "Lidólky". Holčička v růžových šatečkách v logu je malá Lili, která opět symbolizuje jméno Lída a naše panenky. 

Přejeme si, aby vám naše tvorba přinášela radost a vykouzlila úsměv na tváři.

 

0 ks
Prodaných panenek
0 hodin
Práce na panenkách
  • Každá naše panenka je originál a tím je vzácná.
  • Panenky jsou pro ty, co si uvědomují hodnotu sebe a ocení i hodnotu a práci druhých.
  • Obličej je malovaný zdravotně nezávadnými textilními barvami, které se nerozmazávají.
  • Cena zahrnuje materiál, moře práce, času a lásky, které do panenek vkládáme.
  • Panenky jsou vyrobené ze 100% bavlny a plněné protialergenním rounem.
  • Neobsahují ostré části a jsou měkké a příjemné na dotyk.
  • Výroba trvá až 15 hodin, při zachování nejvyšší kvality.
  • Vše je ruční výroba, i obličej je ručně malovaný.
  • Panenky jsou kompletní – mají uši, “fifinky i pindíky“.

Klikněte na tlačítko "objednat panenku" a dostanete se přímo k informacím, jak postupovat při objednání panenky a co vše bude k výrobě Vaší panenky potřeba. 

PANENKY PŘIZPŮSOBUJEME VZHLEDU MAJITELE

VYBERTE SI VHODNOU VELIKOST PRO VÁS

Klikněte na tlačítko "objednat" a dostanete se přímo k informacím, jak postupovat při objednání panenky a co vše bude k výrobě Vaší panenky potřeba. 

Malá 40 cm
1790,-
cena je bez oblečení, bot a doplňků
Cestovní velikost
Vhodná pro menší děti