PROČ JSOU NAŠE PANENKY TERAPEUTICKÉ A JAK FUNGUJÍ?

S pomocí Terapeutických panenek se dá výborně pracovat s tzv. zraněným vnitřním dítětem. Díky tomu si zpracujete vaše vlastní strachy, omezující přesvědčení a emoční bloky, které vám brání žít šťastný a spokojený život.

S panenkou pracujete sami v pohodlí domova.  Jsou to tzv. samoterapie, kdy je stačí jen objímat, hladit a nechat energii proudit. Ideálně přes ně komunikovat se svým vlastním vnitřním dítětem.

K tomu je velmi vhodné použít audio nahrávek meditací a vizualizací, kterými na podvědomé úrovni rozpouštíte negativní bloky, které si s sebou nesete z dětství.

Dospělí

Pro dospělé jsou ideální na práci s vnitřním dítětem. Panenky přizpůsobujeme vzhledu majitele a tím jsou naprosto unikátní a lze je využít jako originální dar, který 100% udělá radost a potěší.

Děti

Jako hračky pro děti jsou panenky skvělé. Děti mají k sobě parťáka, kterému se budou moct svěřit a kterého budou mít u sebe večer při spaní, aby se nemusely po tmě bát.

Terapeuti

Výborně se hodí pro práci psychologů, pedagogů, dětských psychologů nebo logopedů pro jejich terapeutickou praxi.

Ovdovělí

Panenka se dá použít pro ovdovělé seniory nebo i v případech, kdy ovdověl jeden z rodičů malých dětí, jako milá připomínka partnera.

Senioři

Terapeutické panenky mají řadu vlastností, které je předurčují k úspěšné práci se seniory trpícími různými formami demence, stařecké senility nebo Alzheimerovy choroby.

Více informací v článku najdete v článku - Komu jsou terapeutické panenky určené?

Přináší radost, léčí starosti. Naše panenky Lidólky si prostě zamilujete ❤

Hlavní výhody a užití panenek

Vztahy na dálku

Vztah na dálku. Stýská se vám po partnerovi? Nejraději byste ho objali? Nechte si vytvořit panenku podle vzhledu vašeho partnera. Nebo věnujte panenku podle vás.

Léčení vnitřního dítěte

Panenky jsou milé a účinné řešení pro dospělé na léčení vnitřního dítěte. Ideální je použít panenku dohromady s online terapeutickým kurzem, což je takový návod na starosti. 

Pomoc pro seniory

Panenka se dá použít pro ovdovělé seniory, jako milá připomínka partnera. Nebo jako terapeutická pomůcka pro seniory trpící formou demence nebo Alzheimerovou chorobou. 

Hračky pro děti

Má vaše dítě problémy s usínáním samo v pokoji? Pořiďte mu panenku "parťaka" podle vašeho vzhledu a tak vás dítě bude mít stále nablízku nejen při usínání. 

PŘÍBĚH NAŠICH PANENEK LIDOLL

Díky zneužívání v dětství jsem měla zraněné vnitřní dítě, které celou dobu volalo po uzdravení. Tím nás životní cesty dovedly až k vyrobení naší první panenky, která nejdříve pomohla mně, vyléčit si následky dětství.

O panenky je již od začátku velký zájem a tak i ostatním lidem pomáhají se milým a originálním způsobem zbavit starostí a přinášet jim více radosti do života.

Terapeutické panenky vyrábíme společně s mojí mamkou. Název Lidoll je symbolicky odvozen od tradice v naší rodině, kdy naše babička se jmenovala Lída a nyní i moje mamka a já se jmenujeme Lída.

Panenky, jak s mamkou v legraci říkáme, chceme dostat z obýváku do celého světa a tak jsme jim rovnou daly anglický název Lidoll pro zahraničí a lidově česky jsou to naše "Lidólky". Holčička v růžových šatečkách v logu je malá Lili, která opět symbolizuje jméno Lída a naše panenky. 

Přejeme si, aby vám naše tvorba přinášela radost a vykouzlila úsměv na tváři.

442

prodaných kusů

4602 hod.

práce na panenkách

"Panenka je dokonalá. Je tak krásná, že mě to až dojalo. Abyste měly alespoň zpětnou vazbu, pro koho je panenka určená, tak je to pro paní Květu, je jí 86 a má pokročilé stadium demence. Moc hezky se o ní starají v jednom menším domově za Prahou. Její rodina jí tam před lety dala a od té doby je už nikdy neviděla. Tak tam za ní jezdím alespoň já, občas moji rodiče. Z panenky bude mít určitě velkou radost, nebude se cítit sama."

-Adriana K.

"Dobrý den paní Lído, chtěl bych poděkovat za vyrobení terapeutické panenky. Je opravdu nádherná, přítelkyně se na ni nemohla vynadívat."

-Zdeněk K.

"Dnes dorazila panenka a je naprosto ÚŽASNÁ!! :) Vousy jste udělaly tak krásně!! Určitě to byla piplačka, ale výsledek je prefektní. A zvolené barvy na šediny do vlasů i vousů jsou taky skvělé. Jako by budoucímu majiteli z oka vypadla :)."

-Jana M.

"Pekne pozdravujem, Lida, dnes mi prisiel moj "panacik" a je fakt uzasny! Mam z neho obrovsku radost, pripadam si trochu ako male dieta, ktore konecne dostalo vytuzeny darcek,. Ten panacik je jednoducho neskutocny, dokonca aj to oblecenie, ved to som cely ja :D To sako je uplne perfektne, kosela je 100% stylova a takisto aj rifle su bombove. A ma nadherne modre oci, fakt ste si dali so vsetkym neskutocne zalezat, je tam tolko detailov :) Mate zlate ruky, vidno, ze Vase babiky vyrabate s velkou starostlivostou a laskou... Fakt Vas velmi obdivujem za to, ake pekne veci ste dokazali v svojom zivote vytvorit.  Dokonca mam pocit, ze je ten panacik carovny, uz len z toho, ze sedim v jeho pritomnosti mam pocit, ze sa nieco hlboko vo mne naplnilo a ze sa zacina v mojom vnutri rozpustat moja zatvrdnutist a uzavretost. Tesim sa, ze budem mat takehoto mileho partaka na najblizsie obdobie ;)"

-Andy

"Chtěla bych Vám moc poděkovat za panenku, který mi přišla včera v pořádku. Je naprosto úžasná, hned jsem si jí zamilovala a ráno se mi od ní vůbec nechtělo. Opravdu je krásně a poctivě vyrobena. Ještě jednou mockrát děkuji."

-Iva K.

Panenky přizpůsobujeme vzhledu majitele

Ručně šitá terapeutická panenka jako dárek k vánocům, narozeninám i svátku
Ručně šitá panenka na léčení vnitřního dítěte
Ručně šitá terapeutická panenka je nejen hračka pro děti, ale i pomůcka pro seniory.

Jak Panenku Objednat?

Klikněte na tlačítko "objednat" a dostanete se přímo k informacím, jak postupovat při objednání panenky a co vše bude k výrobě Vaší panenky potřeba.

Na obrázcích můžete vidět, jak jsou zhruba panenky velké. Vlevo mamka Lída s panenkou 40 cm a vpravo Lída s panenkou 60 cm.


Malá 40 cm

1790,-

cena je bez oblečení, bot a doplňků


Cestovní velikost

Vhodná pro menší děti

Nejprodávanější


Velká 60 cm

1890,-

cena je bez oblečení, bot a doplňků


Ideální na objímání

Vhodná pro dospělé

Chcete panenku věnovat jako dárek a nejste si jistí jejím vzhledem?

Využijte našich dárkových voucherů! 

Klikněte na tlačítko "chci voucher" a dostanete se přímo k informacím, jak postupovat při objednání panenky a co vše bude k výrobě Vaší panenky potřeba.