Inspirujte se mým životním příběhem. Podívejte se, jak vám mohu pomoci dostat se z životních problémů a začít žít šťastný život. Moji kvalifikaci a kompetence najdete v závěru stránky.

Můj životní příběh

Z pekla ke hvězdám. Můj život se odvíjel zvláštním směrem už od narození, když si na mně můj otec začal ukájet svoje sexuální choutky. Po jednom jeho agresivním sexuálním útoku v mých 4 letech jsem se dostala blízko smrti – malá holka v bezvědomí ležím v lese, strhané oblečení, podlitiny, krvácející rozdrásaný rozkrok a ve vytřeštěných očích vepsaná hrůza, strach, ponížení a bolest. V tu chvíli jsem chtěla jediné – zemřít. Nicméně tenkrát ještě nebyl můj čas. Něco se tam ale ve mně zablokovalo, zamrzlo a do nadcházejících let jsem si odnesla přesvědčení „ubližuje mi a nikdo mi nepomůže“.

S těmito „dary“ jsem vyrazila vstříc životu a podle toho to pak vypadalo. Například můj první sex, po kterém jsem skončila na operačním sále a hrozilo mi vykrvácení nebo moje hrozné partnerské vztahy. Muži mi ubližovali, podváděli mě, nevážili si mě a chovali se ke mně chladně. Jak taky jinak, když já sama jsem byla jak ledová královna. Byla jsem takový tragéd, že jsem ani nedokázala kluka vzít za ruku natož mu dát najevo, co k němu cítím. Navenek frajerka a uvnitř bolest a touha po lásce.

Ve 26 letech mě ve Španělsku přepadli dva muži, zmlátili mě a chtěli mě znásilnit. Do teď nechápu, kde se ve 4 hodiny ráno v odlehlém parku vzaly dvě hlídky policejních aut, aby je zatkly. Od té doby věřím na strážné anděly. Po této události u mě nastal zásadní zlom. Ti dva šli do vězení a já se rozhodla, že už mi nikdo ubližovat nebude. Že si zasloužím, aby si mě muži vážili, milovali mě a chovali se ke mně s láskou a úctou.

Moje první kroky poté směřovaly k psychologovi. Ten mi po pár konzultacích oznámil, že jsem velmi moudrá a vše mám v hlavě rozumně srovnané a tím se mnou vlastně není důvod dál pracovat. Já to měla sice hezky srovnané, ale cítila jsem se pořád mizerně. Co s tím dělat? Uvědomila jsem si, že psycholog mi nepomůže, protože já si nechtěla o problémech jen povídat, já je chtěla vyřešit. Poté jsem objevila skutečně funkční metody na zpracování mých emočních programů. Ty mi obrovsky pomohly. Byla jsem urputná a během krátké doby jsem zpracovala spoustu svých nepříjemných emocí a limitujících podvědomých programů.

Ale ty největší hrůzy byly stále uložené hluboko v mém podvědomí. Bylo třeba navrátit se zpět do dětství a znova si vše odžít. Tak jsem začala pracovat i s vnitřním dítětem, kdy jsem dokázala jít až na dřeň, otevřít v sobě tu největší bolest, znova si odžít všechny šílenosti z dětství a tím to konečně ze sebe dostat, vyřešit.

Pochopila jsem, že nejlepší způsob, jak se zbavit svých strachů je postavit se jim čelem. Pokud to neuděláte, tak zabíjíte sami sebe. Vlastní strach vás požírá zaživa. Volba je jen na vás. Mých dosavadních 30 let života bylo mnohdy hodně těžkých a bolavých, ale nelituji ničeho, co mě potkalo. Každý okamžik v mém životě byl důležitý pro to, kým jsem nyní. Našla jsem sama sebe, svou obrovskou vnitřní sílu, začala jsem si sebe vážit, mám konečně ráda i své tělo a nakonec i svou „Fifi“ (rozuměj rozkrok), kterou jsem léta nenáviděla a teď se nestačím divit, jak náramně příjemné věci se díky ní dají prožívat. Konečně cítím vnitřní klid, spokojenost a jsem šťastná. Na muže jsem nezanevřela. Změnila jsem svůj vlastní postoj k nim a tím se ke mně začali i oni chovat lépe. S láskou a respektem.

Svůj příběh zde uvádím proto, aby byl inspirací pro ty, kteří prošli nějakých podobným traumatem nebo i pro ostatní, kteří se čímkoliv trápí a hledají pomoc. I přes vše zlé se dá v životě dojít ke spokojenosti a štěstí. Při mých intuitivních terapiích pomáhám nejen díky znalostem fungujících metod, ale především díky mé intuici a zkušenostem. Moje práce je pro mě zároveň i životním posláním.

Přeji vám všem, abyste nečekali na změnu. Začněte! Sami se staňte změnou a žijte naplno.

Jmenuji se Lída

Jsem lektorka, terapeutka a autorka unikátních Lidoll terapeutických panenek. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a strachů a dosáhli spokojeného života. 


Mé osobní hodnoty jsou tvořivost, být sama sebou, smysluplnost, sebe-rozvoj a úspěch. Velkou hodnotu pro mě mají vděčnost, pokora a respekt. Těší mě růst, úspěch a spokojenost lidí kolem mě. Nechávám lidem svobodu a učím je přijímat za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Vzdělání a semináře

Vzdělání:

Univerzita ve Valencii, Fakulta sportovních aktivit - Tělesné aktivity a sport

Palackého Univerzita, Fakulta tělesné kultury - Rekreologie - Pedagog volného času a rekreace

Masarykova Univerzita, Fakulta sportovních studií - Tělesná výchova a sport

Vyšší odborná škola - Fyzioterapie

Absolvované kurzy:

Kurz zážitkové pedagogiky

Osobní a profesní coaching

Certifikovaný kurz Mindfulness Practitioner

Akreditovaný kurz "Life Purpose Coach"

Kurzy metody RUŠ a asistence na kurzech

Semináře:

Soft-skills kurzy - týmový práce, prezentační dovednosti, týmový leadership, umění komunikace a argumentace, time-management, stress management, strategické řízení značky, léčení vnitřního dítěte

Praktické zkušenosti:

Více jak 9 let práce se stovkami lidí během mé terapeutické praxe a seminářů. Také učím jednoduché a účinné techniky, jak se zbavit starostí, tisíce účastníků mých online kurzů. 

Jak se zbavit starostí. 12,740+ lidí již aktivovalo minikurz.

Získejte také minikurz zdarma. V 5 emailech objevíte způsob, jak vyřešit své starosti a splnit si své sny.

Zadejte email, kam vám minikurz zašleme.

Váš e-mail je v bezpečí. Zpracováváme údaje dle legislativy: Zpracování osobních údajů. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním pro zaslání minikurzu a dalších tipů pro váš osobní rozvoj. Z emailu se můžete kdykoliv odhlásit.