Kurz je plně obsazen. Nelze se do něj nyní přihlásit! Zadejte teď svůj e-mail a dáme vám vědět ihned, jak se pro vás uvolní místo. Ve správnou chvíli jej bez váhání získáte za akční cenu.

Zjistěte zde, proč je kurz tak oblíbený a jaké výhody vám přinese. 

online kurz

Objevte skutečné příčiny vašich problémů a naučte se, jak je trvale vyřešit.

Hledáte opravdu účinný způsob, jak se svých starostí zbavit?

Chcete pochopit, proč se vám stále nedaří, i když se tolik snažíte?

Toužíte konečně vyřešit své problémy a začít žít spokojený život?

Tajemství, jak toho snadno docílíte, objevíte v ověřeném ONLINE KURZU "Cesta životem"

Celý kurz je účinný návod, kterým si zpracujete svoje starosti a problémy a to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k psychologům nebo jezdit na často předražené kurzy.

Váš život již nemusí vypadat takto:

Máte strach, že nejste dost dobří? 
Vytratila se vám ze života radost a štěstí?
Nemáte odvahu dělat, co byste opravdu chtěli? 
Cítíte se stále vyčerpaní a chybí vám energie? 
Vztahy nejsou podle vašich představ?

Věřte mi, že vím, jaké to je

Není nic tak skličujícího, než když vás zevnitř žere ta každodenní rutina a vědomí, že před vámi stojí celý život a vy nemáte jistotu toho, co bude. Navíc ani vaše vztahy za moc nestojí a práce vás nebaví. I když se snažíte sami sebe utišit logickými důvody, stejně uvnitř cítíte, že to prostě není ono. Že nežijete naplno, tak jak byste mohli. Že neděláte to, co by vás naplňovalo radostí a štěstím. Mnohdy ani nevíte, co by vás vlastně udělalo šťastnými. A když už to zjistíte, tak vás zase nahlodává strach, udělat ten první krok ke splnění vašich snů a dosáhnutí toho, po čem tajně toužíte. Nakonec se budete cítit ještě hůř, protože se na všechno snažíte přijít sami a nic z toho, co uděláte, vás ne a ne posunout dál. Zůstáváte dál stát na místě a čas plyne…

Zvládnete to i bez psychologa!

Zpracování starostí a problémů, je jednodušší než jste si do teď mysleli.

Donedávna byla návštěva psychologa pro mnohé jediným způsobem, jak řešit osobní problémy a starosti. Úskalí této možnosti je, že často chodíte na sezení opakovaně a efekt se příliš nedostavuje.

Na kurzy se vám také nechce, protože nechcete odkrývat svoje osobní problémy před cizími lidmi. 

Také jsem si tím vším v životě prošla. Ať už to byly následky zneužívání v dětství, špatné vztahy s muži a totálně nízké sebevědomí a sebedůvěra viz můj životní příběh. Začala jsem hledat a našla způsoby, jak se účinně zbavit svých starostí a své problémy opravdu vyřešit.

Díky tomu i vy nyní odhalíte tajemství šťastného a spokojeného života. 

Nejste v tom sami

Souhlasím, že je obtížné udělat v životě změnu, a proto budeme společně pracovat na tom, abyste se zbavili svých starostí a strachů a začali žít takový život, jaký skutečně chcete.

Díky kurzu zjistíte, že:

Ano, své problémy si vytváříte svým vlastním myšlením.

Ano, vaše negativní programy vám způsobují nepříjemné pocity, stres, starosti.

Ano, existuje způsob, jak si zpracovat jakýkoliv problém, který vás trápí.

Ano, můžete se trvale zbavit duševního trápení a vést kvalitní život.

Ano, lze vytvářet a prožívat harmonické vztahy.

 Cílem kurzu je pomoci vám stát se člověkem, který je... 

šťastný, odvážný, raduje se, tvoří, baví se životem, respektuje sebe i ostatní, je vděčný, silný, odvážný, miluje sebe i ostatní, důvěřuje, inspiruje...

S kurzem "Cesta životem" máte jistotu, že:

 • Naučíte se ověřené principy, které opravdu fungují
 • Osvojíte si fungující postupy, jak se zbavit svých problémů
 • Pochopíte své děti a budete tak lepšími rodiči
 • Získáte konkrétní návody, jak si plnit své sny a dosahovat cílů
 • Pochopíte, jak dosáhnout láskyplných vtahů

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?

Jmenuji se Lída a jsem lektorka, terapeutka a autorka unikátních Lidoll terapeutických panenek©. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a strachů a dosáhli spokojeného života. Nyní tuto možnost nabízím i vám.

Mé osobní hodnoty jsou - smysluplně tvořit a být sama sebou. Zásadní význam pro mě mají vděčnost, pokora a respekt. Moje filozofie je postavena na osobní spokojenosti a motivaci každého jednotlivce. Těší mě úspěch a spokojenost lidí kolem mě. Nechávám lidem svobodu a učím je přijímat za svá rozhodnutí zodpovědnost.

V online kurzu vás čekají 2 hlavní části:

Teoretická

6 lekcí:

6 vzdělávacích videí

6 praktických sešitů

nabitých informacemi

Praktická 

9 lekcí:

9 informačních videí

9 pracovních sešitů

18 audio nahrávek

K tomu navíc získáte spoustu BONUSŮ:

1. BONUS: Sexualita

V tomto bonusu vás čekají i tipy na rozvinutí sexuality a partnerského vztahu (2.900,-)

2. BONUS: Rodiče

Audio nahrávka, která vám pomůže zlepšit vztahy s rodiči a odpoutat se od rodičů. (490,-)

3. BONUS: Peníze

Cvičení, která vám pomohou zpracovat programy, které vám brání mít peníze. (2.900,-)

4. BONUS: Přání

Naučíte se postup, jak si správně přát tak, aby se vaše přání splnily tzv. zhmotnily v realitě. (2.900,-)

Získáte intenzivních 8 týdnů, ve kterých se zaměříte na vaše:

Sebevědomí a sebedůvěru - posílíte svoji sebedůvěru, budete si umět lépe vymezit svoje hranice, naučíte se říkat NE, budete lépe vědět, kdo jste, jaké jsou vaše talenty, které byste měli rozvíjet a věnovat jim pozornost. 

Negativní myšlenkové programy - to, co lidé nazývají problémy nebo starosti, jsou vlastně jejich myšlenky doplněné nepříjemným tělesným pocitem a to dohromady vytváří tzv. programy, které se dají jednoduše zpracovat, aby člověka již více neovlivňovaly.

Špatné vztahy - naučíte se praktický postup, jak si zpracovat vztahy, které vás negativně ovlivnily. Budeme se přímo věnovat zpracování základních vztahů (rodiče, partneři, děti...), také vztahu sám k sobě i svému tělu. Tento postup můžete použít na jakýkoliv vztah. Zlepšíte si tím partnerské vztahy, a zároveň i vztahy s dětmi, pracovní vztahy, atd.

Jak být dobrými rodiči - kurz je seskládán po jednotlivých vývojových obdobích, kterými v životě procházíme. Díky tomu pochopíte, jak vás tato období negativně ovlivnila. Tak zjistíte, co je třeba zpracovat, aby vám minulost již nekazila štěstí v současném životě. Zároveň také pochopíte, jakými fázemi, prochází vaše děti a na co zaměřit při jejich výchově pozornost.

Vnitřní dítě - je část nás samotných, kterou je potřeba pochopit a uzdravit, aby za nás neřídila naše vztahy. Vnitřní dítě přestavuje pocity, které jste nemohli jako děti vyjádřit, jako strachy, hněv, stud, ale zároveň i radost, nadšení, štěstí a láska. Pro mnoho lidí uzdravení vnitřního dítěte znamená uzdravení jejich psychických problémů a starostí. Člověk se zdravým vnitřním dítětem je spokojený a šťastný.

Péči o tělo - zpracujete si veškeré negativní programy a přesvědčení, která máte spojená se svým tělem. Naučíte se ho více přijímat a lépe o něj pečovat. 

Pohodlně

V pohodlí domova bez zbytečného dojíždění na kurzy nebo terapie.

Prakticky

Neřešíte čas terapeuta nebo termíny kurzu. Pracujete, kdy se vám chce.

Výhodně

Vícero metod a způsobů řešení. Každý si najde to své. + BONUSY navíc!

Co říkají účastníci kurzu:

„Milá Lído, chtěla bych Vám moc poděkovat. Téma strachu už řeším několik let a stále přemýšlím, proč se ve mně zčista jasna objevil, společně i s dalšími zdravotními problémy. Navštívila jsem už několik terapeutů, ale žádný z nich mi nepomohl, nic mi nevysvětlil. Díky Vám jsem konečně pochopila příčiny. Pracuji na sobě díky návodům od Vás, a vidím na sobě změny.“

Kateřina StudénkováProdukční

„Obrovsky jsme mi pomohla. Díky za to. Trápila jsem se s tím dlouhé roky a nevěděla si s tím rady. Teď teprve jsem pochopila, kde byla ta skutečná příčina....až se mi nechce věřit, jaká hloupost to byla a jak moc mi ovlivňovala život. Jsem ráda, že už je to za mnou.“

Jana HlavatáÚčetní

„Lído, díky za pracovní materiály a celý online kurz. Chci a budu na sobě dál pracovat. Moje strachy a programy mi bránily na cestě k mým cílům, ale teď už vím, že mám sílu se jich zbavit a zapracovat na tom. Hodně jste mi pomohla a peníze za program jsou pro mě nejlíp investované peníze za poslední dobu. Určitě Vás doporučím dál. Ať se Vám daří.“

Miroslav Z.Realitní makléř

Jak to vypadá uvnitř online kurzu?

Poté, co obdržíte přístup do členské sekce, získáte přístup k jednotlivým videím v teoretické části a poté i praktické části. Nejdříve budou videa, ve kterých vás seznámím s informacemi a pracovním postupem. Pod videem vždy najdete soubor na stažení, ve kterém jsou uvedené všechny potřebné informace. Tyto soubory si můžete vytisknou a poté s nimi pracovat.

V praktické části budete mít také videa a pracovní sešity, kde najdete spoustu praktických cvičení, které vám pomohou si zpracovat jednotlivé fáze vašeho vývoje a tím uzdravit vaši minulost. V praktické části naleznete vždy pod každým videem i 4 tématické audio nahrávky přizpůsobené danému období.

V rámci programu jsem vám k dispozici. Máte tak možnost, se mě ptát na vše, s čím si nebudete vědět rady. 

 Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online kurzu:

Ukázka obsahu online terapeutického programu
Ukázka obsahu online terapeutického programu
Ukázka obsahu online terapeutického programu

Nejčastější otázky:

Zřejmě máte v hlavně nyní různé otázky. To je normální. Většinu lidí zaujme možnost zpracovat si své starostí díky online programu. Jednoduše a v pohodlí domova. Zároveň se však objeví otázky. Možná vás také napadly. Proto zde, rovnou i s odpovědmi, uvádím ty nejčastěji kladené dotazy: 

1. Budu si umět zpracovat svoje starosti jen podle videí a textových návodů? Kurz je co nejvíce přehledný. Lidé, co jej absolvovali, ho hodnotí jako logický a velmi srozumitelný. Navíc máte možnost se ptát, pokud vám nebude něco jasné. Na dotazy vám budu odpovídat přes emaily nebo ve webinářích (živá vysílání).

2. Bojím se, že to sám/a nezvládnu, že mi to nepůjde. Tato obava je poměrně častá. Způsobují ji podvědomé myšlenkové programy, které je potřeba zpracovat, aby vám nebránily v úspěšné práci v kurzu. Postup jak na to, je v kurzu obsažen.

3. A to budu muset něco zpracovávat už pořád do konce života? Ne. Někdy se může jevit, že to snad nikdy neskončí. Obzvláště na začátku může vyplouvat spousta věcí, o kterých zatím nemáte ani tušení. Ale postupně se opravdu dají zpracovat veškeré negativní programy, které jste si na sebe během života naskládali. Pak už vás více trápit nebudou.

4. Mám problémy se sám/a motivovat. Nízká motivace je způsobena opět negativními podvědomými programy, se kterými se v online kurzu pracuje. Budete tak mít možnost si je konečně zpracovat a zlepšit svoji motivaci a dotahování věcí do konce. 

Přemýšlejte o tom!

Až moc dlouho jste se sami snažili dosáhnout spokojenosti bez efektu. Pokud se chcete opravdu vymanit z věčného koloběhu problémů a starostí a dosáhnout šťastnějšího života. Objednejte si online terapeutický program a díky tomu přeměňte vaše touhy o šťastném životě na skutečnost.

Mějte hezké vztahy s partnerem, rodinou, dětmi, přáteli...

Kolik to bude stát?

To je dobrá otázka, když vezmeme v potaz, že v minulosti byly jediným způsobem,
jak vyřešit své problémy, opakované konzultace u psychologa.

Hlavní důvod, proč se přihlásit do online kurzu, je, že se zbavíte svých starostí a budete mít již napořád funkční návod, kdyby se objevil nějaký problém nebo jste chtěli někomu vám blízkému pomoci. 

Nemusíte již chodit na terapie nebo jezdit na drahé kurzy.

Koupili jste si někdy něco do domácnosti? Skříňku, židli, nádobí?
Čepovali jste párkrát do měsíce benzín?

Jak vám to pomohlo v životě k většímu pocitu štěstí a spokojenosti? Pak si dovedete srovnat, jak naopak investice do online kurzu může zlepšit váš osobní život.

Mě osobně to stálo více jak 60.000,- Minimálně takovouto částku jsem zaplatila za všechny kurzy a semináře, které jsem absolvovala, abych zjistila, jak se zbavit svých problémů a starostí. A můžu říct, že se to rozhodně na 100% vyplatilo!

A vám se to nyní vyplatí ještě mnohonásobně víc!

Běžná cena kurzů je 10.000,-terapií 4.000,-

naproti tomu jen

za cenu 1 terapie nebo za zlomek ceny běžného kurzu získáte:

 • 8 týdenní kurz Cesta životem, díky kterému se zbavíte myšlenkových programů, které vám způsobují starosti v hodnotě 60.000,-
 • Bonus Sexualita, díky kterému ještě více zlepšíte vaše vztahy v hodnotě 2.900,-
 • Bonus Peníze, se kterým zpracujete své bloky na peníze v hodnotě 2.900,- 
 • Bonus Odpoutání od rodičů, který vás zbaví zátěže od rodičů v hodnotě 490,-
 • Bonus Jak si správně přát v hodnotě 2.900,-
 • A k tomu navíc moje osobní podpora. neprodejné

To vše v celkové hodnotě až 70.000,- 

Tolik byste zaplatili, pokud byste sháněli tyto techniky a metody sami na internetu, na opakovaných konzultacích u psychologa nebo na běžných kurzech. Zde je nyní získáte komplet pohromadě za bezkonkurenční cenu: 

Kurz je plně obsazen. Nelze se do něj nyní přihlásit! Zadejte teď svůj e-mail a dáme vám vědět ihned, jak se pro vás uvolní místo. Ve správnou chvíli jej bez váhání získáte za akční cenu.

Pouze nyní extra BONUS NAVÍC!!!

Objednejte si kurz nyní a získejte ZDARMA návod (.pdf) na to, jak si zpracovat svůj strach a úzkost

Objednáním kurzu ihned získáte:

 • Návod na starosti a hezké vztahy
  Trvalý postup, praktický a srozumitelný návod na to, jak se zbavit starostí a přinést do života více radosti.
 • Anonymní a důvěrné prostředí
  Nemusíte chodit na terapie, nebo na kurzy a svěřovat se se svými problémy cizím lidem. Sdílet své postřehy s ostatními můžete zcela dobrovolně.
 • Nejefektivnější způsob práce na sobě
  Návod máte neustále k dispozici. Můžete s ním pracovat kdykoliv dle vašich potřeb. Navíc v pohodlí domova.
 • 18 videí dohromady
  6 videí v teoretické části nabitých užitečnými informacemi a pracovními postupy a 9 videí v praktické části plných cvičení a audio nahrávek.
 • 8 nabitých lekcí v praktické části
  V hlavní praktické části na vás čeká 8 lekcí plných cvičení, koučovacích otázek, audio nahrávek, aj.
 • 18 audio nahrávek
  V každé lekci vám jsou k dispozici relaxační, povzbuzující a terapeutické nahrávky.
 • Uzavřená členská skupina na FB
  Skupina na FB, kde můžete společně sdílet Vaše pokroky, navzájem se podporovat a propojovat.
 • Podpora po dobu celých 2 měsíců
  V rámci kurzu jsem Vám k dispozici ve formě odpovědí na Vaše dotazy v komentářích nebo ve FB uzavřené skupině.

Přístup do kurzu vám zůstane napořád! Budete tak mít trvale k dispozici návod, jak se zbavit svých starostí. A to vše v ceně pouhé 1 terapie nebo zlomek ceny běžného kurzu.

Nic neriskujete! Pokud nebudete s kurzem spokojení, do 14 dnů jej můžete v klidu stornovat a vrátím vám peníze.

"Mám radost, že vám mohu nabídnout způsob, jak se skutečně zbavit starostí. Pokud cítíte, že chcete jako člověk růst, posunout se, přestat konečně řešit vaše problémy a opravdu se jich zbavit a začít používat funkční způsoby, co vyřeší vaše starosti, těším se na vás."