Kurz je plně obsazen!

Těší me váš zájem o kurz "Cesta životem". Bohužel, nyní se do něj nelze přihlásit. Zadejte svůj e-mail a dám vám vědět ihned, jak se pro vás uvolní místo.

Kurz Cesta životem je klíč ke šťastnému a úspěšnému životu

Celý kurz je účinný návod, jak se sebou pracovat a zpracovat si svoje starosti a problémy a to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k psychologům nebo jezdit na často předražené kurzy.

Naučíte se, jak dosáhnout úspěchu a splnění svých snů.


Hledáte opravdu účinný způsob, jak se svých starostí zbavit?

Chcete pochopit, proč se vám stále nedaří, i když se tolik snažíte?

Toužíte konečně vyřešit své problémy a začít žít spokojený život?

Možná váš život vypadá takto:Máte obavy, že nejste dost dobří?

Propadáte často depkám a strachům?

Vytratila se vám ze života radost a štěstí?

Nemáte odvahu dělat, co byste opravdu chtěli? 

Cítíte se stále vyčerpaní a chybí vám energie? 

Vztahy nejsou podle vašich představ?

Věřte mi, že vím, jaké to je...

Není nic tak skličujícího, než když vás zevnitř žere ta každodenní rutina a vědomí, že před vámi stojí celý život a vy nemáte jistotu toho, co bude. Navíc ani vaše vztahy za moc nestojí a práce vás nebaví. I když se snažíte sami sebe utišit logickými důvody, stejně uvnitř cítíte, že to prostě není ono. 

Že nežijete naplno, tak jak byste mohli. Že neděláte to, co by vás naplňovalo radostí a štěstím. Mnohdy ani nevíte, co by vás vlastně udělalo šťastnými. A když už to zjistíte, tak vás zase nahlodává strach, udělat ten první krok ke splnění vašich snů a dosáhnutí toho, po čem tajně toužíte.

Nakonec se budete cítit ještě hůř, protože se na všechno snažíte přijít sami a nic z toho, co uděláte, vás ne a ne posunout dál. Zůstáváte dál stát na místě a čas plyne…

Nejste v tom sami

Souhlasím, že je obtížné udělat v životě změnu, a proto budeme společně pracovat na tom, abyste se zbavili svých starostí a strachů a začali žít takový život, jaký skutečně chcete.

Zvládnete to i bez psychologa!

Zpracování starostí a problémů, je jednodušší než jste si do teď mysleli.


Donedávna byla návštěva psychologa pro mnohé jediným způsobem, jak řešit osobní problémy a starosti. Úskalí této možnosti je, že často chodíte na sezení opakovaně a efekt se příliš nedostavuje.


Na kurzy se vám také nechce, protože nechcete odkrývat svoje osobní problémy před cizími lidmi. 


Také jsem si tím vším v životě prošla. Ať už to byly následky zneužívání v dětství, špatné vztahy s muži a totálně nízké sebevědomí a sebedůvěra viz můj životní příběh. Začala jsem hledat a našla způsoby, jak se účinně zbavit svých starostí a své problémy opravdu vyřešit.


Díky tomu i vy nyní odhalíte tajemství šťastného a spokojeného života.

Díky kurzu zjistíte, že:

Ano, své problémy si vytváříte svým vlastním myšlením.

Ano, vaše negativní programy vám způsobují nepříjemné pocity, stres, starosti.

Ano, existuje způsob, jak si zpracovat jakýkoliv problém, který vás trápí.

Ano, můžete se trvale zbavit duševního trápení a vést kvalitní život.

Ano, lze vytvářet a prožívat harmonické vztahy.

Cílem kurzu je pomoci vám stát se člověkem, který je... 

šťastný, odvážný, raduje se, tvoří, baví se životem, respektuje sebe i ostatní, je vděčný, silný, miluje sebe i ostatní, důvěřuje, inspiruje...

S kurzem "Cesta životem" máte jistotu, že:

Budete žít naplno a prožívat šťastnější pocity

Získáte konkrétní instrukce, jak si dosahovat svých cílů a plnit si své sny 

Lépe pochopíte své děti a budete tak lepšími rodiči

Budete vědět, jak dosáhnout láskyplných vztahů

Objevíte váš přirozený talent a tvůrčí potenciál

Naučíte se ověřené postupy, které opravdu fungují

Zjistíte, jak se zbavit problémů jednou provždy

Kdo vás bude kurzem provázet?

Jmenuji se Lída a jsem lektorka, terapeutka a autorka unikátních Lidoll terapeutických panenek©. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a strachů a dosáhli spokojeného života. Nyní tuto možnost nabízím i vám.

Mé osobní hodnoty jsou - smysluplně tvořit a být sama sebou. Zásadní význam pro mě mají vděčnost, pokora a respekt. Moje filozofie je postavena na osobní spokojenosti a motivaci každého jednotlivce. Těší mě úspěch a spokojenost lidí kolem mě. Nechávám lidem svobodu a učím je přijímat za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Jak online kurz vypadá uvnitř?

Jsou zde 2 hlavní části, které na vás v kurzu čekají. Jakmile získáte přístup do členské sekce, získáte přístup k videím a pracovním sešitům. Můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv. Máte také možnost se mě ptát, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

Teoretická část

V praktické části nejdříve získáte videa, která vás seznámí s pracovním postupem. Pod každým videm najdete dokument na stažení, který obsahuje veškeré důležité informace. Můžete si tento dokument vytisknout a poté s nimi pracovat. 

  • 6 lekcí
  • 6 vzdělávacích videí
  • 6 praktických sešitů

Praktická část

V praktické části také najdete pracovní sešity, které obsahují mnoho praktických cvičení, které vám pomohou se zorientovat v jednotlivých vývojových fázích a díky tomu uzdravit svoji minulost, která vám způsobuje problémy v současnosti. V praktické části pod každým videem najdete 4 tématické audio nahrávky přizpůsobené pro danou vývojovou fázi. 

  • 9 lekcí
  • 9 informačních videí
  • 9 pracovních sešitů
  • 18 audio nahrávek

A k tomu navíc dostanete extra BONUSY:

1. BONUS

Vztahy & intimita

V tomto bonusu vás čekají i tipy na rozvinutí vašeho partnerského vztahu a sexuality.

V hodnotě 2.900,-

2. BONUS

Rodiče

Audio nahrávka, která vám pomůže zlepšit vztahy s rodiči a odpoutat se od rodičů.

V hodnotě 2.900,-

3. BONUS

Peníze a hojnost

Cvičení, která vám pomohou zpracovat programy, které vám brání mít peníze. 

V hodnotě 2.900,-

4. BONUS

Splněná přání

Naučíte se postup, jak si správně přát tak, aby se vaše přání splnily tzv. zhmotnily v realitě. 

V hodnotě 2.900,-

Co díky kurzu zlepšíte:

You will get an intensive 8 weeks in which you will focus on your

Sebevědomí a sebedůvěra 

Posílíte svoji sebedůvěru, budete si umět lépe vymezit svoje hranice, naučíte se říkat NE, budete lépe vědět, kdo jste, jaké jsou vaše talenty, které byste měli rozvíjet a věnovat jim pozornost. 

Negativní myšlenkové programy

To, co lidé nazývají problémy nebo starosti, jsou vlastně jejich myšlenky doplněné nepříjemným tělesným pocitem a to dohromady vytváří tzv. programy, které se dají jednoduše zpracovat, aby člověka již více neovlivňovaly.

Špatné vztahy

Naučíte se praktický postup, jak si zpracovat vztahy, které vás negativně ovlivnily. Budeme se přímo věnovat zpracování základních vztahů (rodiče, partneři, děti...), také vztahu sám k sobě i svému tělu. Tento postup můžete použít na jakýkoliv vztah. Zlepšíte si tím partnerské vztahy, a zároveň i vztahy s dětmi, pracovní vztahy, atd.


Jak být dobrými rodiči

Kurz je seskládán po jednotlivých vývojových obdobích, kterými v životě procházíme. Díky tomu pochopíte, jak vás tato období negativně ovlivnila. Tak zjistíte, co je třeba zpracovat, aby vám minulost již nekazila štěstí v současném životě. Zároveň také pochopíte, jakými fázemi, prochází vaše děti a na co zaměřit při jejich výchově pozornost.

Vnitřní dítě

Je část nás samotných, kterou je potřeba pochopit a uzdravit, aby za nás neřídila naše vztahy. Vnitřní dítě přestavuje pocity, které jste nemohli jako děti vyjádřit, jako strachy, hněv, stud, ale zároveň i radost, nadšení, štěstí a láska. Pro mnoho lidí uzdravení vnitřního dítěte znamená uzdravení jejich psychických problémů a starostí. Člověk se zdravým vnitřním dítětem je spokojený a šťastný.

Péči o tělo

Zpracujete si veškeré negativní programy a přesvědčení, která máte spojená se svým tělem. Naučíte se ho více přijímat a lépe o něj pečovat. 

Je čas být konečně šťastní a spokojení

"Mám radost, že vám mohu nabídnout způsob, jak se skutečně zbavit starostí. Pokud cítíte, že chcete jako člověk růst, posunout se, přestat konečně řešit vaše problémy a opravdu se jich zbavit a začít používat funkční způsoby, co vyřeší vaše starosti, těším se na vás."

Reference

Co na kurz říkají účastníci

„Milá Lído, chtěla bych Vám moc poděkovat. Téma strachu už řeším několik let a stále přemýšlím, proč se ve mně zčista jasna objevil, společně i s dalšími zdravotními problémy. Navštívila jsem už několik terapeutů, ale žádný z nich mi nepomohl, nic mi nevysvětlil. Díky Vám jsem konečně pochopila příčiny. Pracuji na sobě díky návodům od Vás, a vidím na sobě změny.“ 

Kateřina Studénková

Produkční

„Obrovsky jsme mi pomohla. Díky za to. Trápila jsem se s tím dlouhé roky a nevěděla si s tím rady. Teď teprve jsem pochopila, kde byla ta skutečná příčina....až se mi nechce věřit, jaká hloupost to byla a jak moc mi ovlivňovala život. Jsem ráda, že už je to za mnou.“ 

Jana Hlavatá

Účetní

"Lído, díky za pracovní materiály a celý online kurz. Chci a budu na sobě dál pracovat. Moje strachy a programy mi bránily na cestě k mým cílům, ale teď už vím, že mám sílu se jich zbavit a zapracovat na tom. Hodně jste mi pomohla a peníze za program jsou pro mě nejlíp investované peníze za poslední dobu. Určitě Vás doporučím dál. Ať se Vám daří.“

Miroslav Z.

Realitní makléř

„Hned jak jsem na sobě začala pracovat podle vašeho online kurzu, tak si všímám, jak mě okolí vnímá. Přiznám se, že syn se fakt začal chovat jinak, i manžel…nohem lépe. Co se týče mojí práce, začínám mít pochybnosti o tom, že to vlastně nechci dělat. Nevím, co si mám o tom myslet, jestli hledat opravdu něco jiného nebo ne. Co se týče strachu, tak ten jako bych nikdy nepoznala, ale přesto ve mně něco zůstalo a to bych chtěla ještě odbourat. Také jsem objevila další věci, co mi vadí. Prostě Váš kurz je hodně výživný a člověk se vyčistí od základu.“

Jitka

Mateřská dovolená

Online kurz Cesta životem

Získejte účinný návod, jak se zbavit svých starostí a problémů. A to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k psychologům nebo jezdit na často předražené kurzy.


Pohodlně

V pohodlí domova bez zbytečného dojíždění na kurzy nebo terapie.

Prakticky

Neřešíte čas terapeuta nebo termíny kurzu. Pracujete, kdy se vám chce.

Výhodně

Vícero metod a způsobů řešení. Každý si najde to své. + BONUSY navíc!

Nejčastější otázky

Zřejmě máte v hlavně nyní různé otázky. To je normální. Většinu lidí zaujme možnost zpracovat si své starostí díky online programu. Jednoduše a v pohodlí domova. Zároveň se však objeví otázky. Možná vás také napadly. Proto zde, rovnou i s odpovědmi (klikněte), uvádím ty nejčastěji kladené dotazy: 

1. Budu si umět zpracovat svoje starosti jen podle videí a textových návodů?

Kurz je co nejvíce přehledný. Lidé, co jej absolvovali, ho hodnotí jako logický a velmi srozumitelný. Navíc máte možnost se ptát, pokud vám nebude něco jasné. Na dotazy vám budu odpovídat přes emaily nebo v komentářích v kurzu.

2. Bojím se, že to sám/a nezvládnu, že mi to nepůjde.

Tato obava je poměrně častá. Způsobují ji podvědomé myšlenkové programy, které je potřeba zpracovat, aby vám nebránily v úspěšné práci v kurzu. Postup jak na to, je v kurzu obsažen.

3. A to budu muset něco zpracovávat už pořád do konce života? 

Ne. Někdy se může jevit, že to snad nikdy neskončí. Obzvláště na začátku může vyplouvat spousta věcí, o kterých zatím nemáte ani tušení. Ale postupně se opravdu dají zpracovat veškeré negativní programy, které jste si na sebe během života naskládali. Pak u vás více trápit nebudou.

4. Mám problémy se sám/a motivovat.

Nízká motivace je způsobena opět negativními podvědomými programy, se kterými se v online kurzu pracuje. Budete tak mít možnosti si je konečně zpracovat a zlepšit svoji motivaci a dotahování věcí do konce.

Přemýšlejte o tom!

Až moc dlouho jste se sami snažili dosáhnout spokojenosti bez efektu. Pokud se chcete opravdu vymanit z věčného koloběhu problémů a starostí a dosáhnout šťastnějšího života. Objednejte si online terapeutický program a díky tomu přeměňte vaše touhy o šťastném životě na skutečnost.

Mějte hezké vztahy s partnerem, rodinou, dětmi, přáteli...

Kolik to bude stát?

To je dobrá otázka, když vezmeme v potaz, že v minulosti byly jediným způsobem,
jak vyřešit své problémy, opakované konzultace u psychologa.

Hlavní důvod, proč se přihlásit do online kurzu, je, že se zbavíte svých starostí a budete mít již napořád funkční návod, kdyby se objevil nějaký problém nebo jste chtěli někomu vám blízkému pomoci. 

Nemusíte již chodit na terapie nebo jezdit na drahé kurzy.

Koupili jste si někdy něco do domácnosti? Skříňku, židli, nádobí?
Čepovali jste párkrát do měsíce benzín?

Jak vám to pomohlo v životě k většímu pocitu štěstí a spokojenosti? Pak si dovedete srovnat, jak naopak investice do online kurzu může zlepšit váš osobní život.

Mě osobně to stálo více jak 60.000,- Minimálně takovouto částku jsem zaplatila za všechny kurzy a semináře, které jsem absolvovala, abych zjistila, jak se zbavit svých problémů a starostí. A můžu říct, že se to rozhodně na 100% vyplatilo!

A vám se to nyní vyplatí ještě mnohonásobně víc!

Zde je vaše jedinečná nabídka

Běžná cena kurzů je 10.000,- a terapií 4.000,-

naproti tomu jen

za cenu 1 terapie nebo za zlomek ceny běžného kurzu získáte:


8 týdenní kurz Cesta životem, díky kterému se zbavíte myšlenkových programů, které vám způsobují starosti v hodnotě 60.000,-

Bonus Vztahy a sexualita, díky kterému ještě více zlepšíte vaše vztahy v hodnotě 2.900,-

Bonus Peníze, se kterým zpracujete své bloky na peníze v hodnotě 2.900,- 

Bonus Odpoutání od rodičů, který vás zbaví zátěže od rodičů v hodnotě 490,-

Bonus Jak si správně přát v hodnotě 2.900,-

A k tomu navíc moje osobní podporaneprodejné


To vše v celkové hodnotě až 70.000,- 


Tolik byste zaplatili, pokud byste sháněli tyto techniky a metody sami na internetu, na opakovaných konzultacích u psychologa nebo na běžných kurzech. Zde je nyní získáte komplet pohromadě za bezkonkurenční cenu: 

Akční cenu, která vás velmi mile překvapí, získáte hned, jak bude kurz znova otevřen. Registrujte se a sledujte emaily. Vyplatí se vám to!

Zlepšete si život společně s 673+ účastníky kurzu.

8 týdnů kurz Cesta života (60.000)

Bonus Vztahy a sexualita (2.900)

Bonus Peníze (2.900)

Bonus Odpoutání od rodičů (490)

Bonus Jak si správně (2.900)

Osobní podpora. neprodejné


Vše v celkové hodnotě až 70.000,-

MÁME PLNO!


Pouze nyní získejte EXTRA BONUS!

Objednejte si kurz nyní a získejte ZDARMA návod (.pdf) na to, jak si zpracovat svůj strach a úzkost

Objednáním kurzu ihned získáte:

Návod na starosti a hezké vztahy

Trvalý postup, praktický a srozumitelný návod na to, jak se zbavit starostí a přinést do života více radosti. 

Nejefektivnější způsob práce na sobě

Návod máte neustále k dispozici. Můžete s ním pracovat kdykoliv dle vašich potřeb. Navíc v pohodlí domova.

Anonymní a bezpečné prostředí

Nemusíte chodit na terapie, nebo na kurzy a svěřovat se se svými problémy cizím lidem. Sdílet své postřehy s ostatními můžete zcela dobrovolně. 

Přístup kdekoliv a kdykoliv

Pracovat v kurzu můžete kdykoliv a kdekoliv, jak se vám to hodí. Stačí jen přístup k internetu. 

8 nabitých lekcí v praktické části

V hlavní praktické části na vás čeká 8 lekcí plných cvičení, koučovacích otázek, audio nahrávek, aj.

18 videí dohromady

6 videí v teoretické části nabitých užitečnými informacemi a pracovními postupy a 9 videí v praktické části plných cvičení a audio nahrávek. 

18 audio nahrávek

V každé lekci vám jsou k dispozici relaxační, povzbuzující a terapeutické nahrávky.

Podpora po dobu celých 2 měsíců

V rámci kurzu jsem Vám k dispozici ve formě odpovědí na Vaše dotazy v komentářích nebo přes email. 

Přístup do kurzu vám zůstane napořád. Budete tak mít trvale k dispozici návod, jak se zbavit svých starostí. A to vše v ceně pouhé 1 terapie nebo zlomek ceny běžného kurzu.

Nic neriskujete! 14 dní garance vrácení peněz.


Pokud nebudete s kurzem spokojení, do 14 dnů jej můžete v klidu stornovat a vrátím vám peníze. Pokud budete mít jakýkoliv problém, kontaktujte nás a my vám pomůžeme dokud nedosáhnete výsledků jakých chcete.

Zlepšete si život společně s 673+ účastníky kurzu.

8 týdnů kurz Cesta života (60.000)

Bonus Vztahy a sexualita (2.900)

Bonus Peníze (2.900)

Bonus Odpoutání od rodičů (490)

Bonus Jak si správně (2.900)

Osobní podpora. neprodejné


Vše v celkové hodnotě až 70.000,-

MÁME PLNO!


"Online kurz cesta životem mám opravdu ráda. Veškeré techniky mi opravdu pomohly v těžkých časech mého života. Věřím, že se přihlásíte a díky tom budete moci vyřešit své problémy a starosti a dosáhnout skvělých výsledků, po kterých toužíte."