Objevte skutečné příčiny vašich problémů a naučte se, jak je trvale vyřešit. 

Díky terapii toho snadno dosáhnete!

Hledáte opravdu účinný způsob, jak se svých starostí zbavit?

Chcete pochopit, proč se vám stále nedaří, i když se tolik snažíte?

Toužíte konečně vyřešit své problémy a začít žít spokojený život?

Insert Image

Možná váš život vypadá takto:Máte obavy, že nejste dost dobří?

Propadáte často depkám a strachům?

Vytratila se vám ze života radost a štěstí?

Nemáte odvahu dělat, co byste opravdu chtěli? 

Cítíte se stále vyčerpaní a chybí vám energie? 

Vztahy nejsou podle vašich představ?

Věřte mi, že vím, jaké to je...

Není nic tak skličujícího, než když vás zevnitř žere ta každodenní rutina a vědomí, že před vámi stojí celý život a vy nemáte jistotu toho, co bude. Navíc ani vaše vztahy za moc nestojí a práce vás nebaví. I když se snažíte sami sebe utišit logickými důvody, stejně uvnitř cítíte, že to prostě není ono. 

Že nežijete naplno, tak jak byste mohli. Že neděláte to, co by vás naplňovalo radostí a štěstím. Mnohdy ani nevíte, co by vás vlastně udělalo šťastnými. A když už to zjistíte, tak vás zase nahlodává strach, udělat ten první krok ke splnění vašich snů a dosáhnutí toho, po čem tajně toužíte.

Nakonec se budete cítit ještě hůř, protože se na všechno snažíte přijít sami a nic z toho, co uděláte, vás ne a ne posunout dál. Zůstáváte dál stát na místě a čas plyne…

Nejste v tom sami

Souhlasím, že je obtížné udělat v životě změnu, a proto budeme společně pracovat na tom, abyste se zbavili svých starostí a strachů a začali žít takový život, jaký skutečně chcete.

Donedávna byla návštěva psychologa pro mnohé jediným způsobem, jak řešit osobní problémy a starosti. Úskalí této možnosti je, že často chodíte
na sezení opakovaně a efekt se příliš nedostavuje.


Také jsem si tím vším v životě prošla, viz můj životní příběh, než jsem našla metody a techniky, jak se zbavit svých starostí a své problémy opravdu vyřešit.


Mám velkou radost, že se s vámi mohu o tento způsob podělit. Na rozdíl od dlouhodobých klasických sezení nyní stačí i jedno setkání, abyste vyřešily váš problém. 

Terapie je příležitost pro každého z Vás

Skutečný problém není většinou tam, kde si myslíme. Často leží dále, hlouběji.
V rámci terapie společně zpracujeme vaše vlastní
strachy,
omezující přesvědčení
a emoční bloky uložené v podvědomí,
které vám brání žít šťastný a spokojený život.

Přijďte na terapii a zjistíte, jak přeměnit vaše negativní emoce na energii,
která vám pomůže znovu nastartovat váš život.

K tomu také zjistíte:

Ano, své problémy si vytváříte svým vlastním myšlením.

Ano, vaše negativní programy vám způsobují nepříjemné pocity, stres, starosti.

Ano, existuje způsob, jak si zpracovat jakýkoliv problém, který vás trápí.

Ano, můžete se trvale zbavit duševního trápení a vést kvalitní život.

Ano, lze vytvářet a prožívat harmonické vztahy.


Cílem terapie je pomoci vám stát se člověkem, který je... 

šťastný, odvážný, raduje se, tvoří, baví se životem, respektuje sebe i ostatní, je vděčný, silný, miluje sebe i ostatní, důvěřuje, inspiruje...

Jak terapie probíhá

Při terapii je člověk při plném vědomí. Ví, kde je a co se s ním děje. Během sezení zpracujeme zásadní problém, který vás nejvíc trápí. Cílenými otázkami vás zavedu do skutečných příčin problému, které společně zpracujeme. Projdeme i základní vztahy, které jsou příčinou většiny negativních programů.

CO SE DÁ TERAPIÍ ŘEŠIT?

Terapií se dá řešit jakýkoliv fyzický nebo psychický problém. Můžeme například řešit - vztahy, nemoci, peníze, sex a sexualita, tělo, odpuštění, traumata jako znásilnění, přepadení, smrt, rozchod, vnitřní prázdnota, vyhoření, ztráta smyslu života, žárlivost, tréma, špatná finanční situace, nízké sebevědomí, aj.

JE TERAPIE VHODNÁ PRO VŠECHNY?

Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo si uvědomuje, co ho trápí a je rozhodnutý to vyřešit. Je vhodná i pro děti. Rodič může být, dle přání dítěte, přítomen v průběhu sezení.
Terapie není vhodná pro toho, kdo si myslí, že změna přijde sama, aniž by se musel sám snažit. Při dlouhodobém užívání psychofarmak jsou emoce velmi utlumeny a terapie není tolik účinná, protože se primárně pracuje právě s emocemi.

JAKÉ METODY A TECHNIKY V RÁMCI TERAPIE POUŽÍVÁM?

Nejvíce používám techniky na zpracování negativních podvědomých programů. Dále terapie doplňuji o cílené otázky dle koučovacích principů, které pomáhají lidem naleznout odpovědi na jejich otázky. Často používám i techniky neurolingvistického programování, které lze využít pro naprogramování pozitivních přesvědčení v mysli. Hodně pracuji i s řízenými imaginacemi, mikro-konstelacemi, relaxačními technikami a samozřejmě svojí silnou intuicí.

 JAK DLOUHO TRVÁ JEDNA TERAPIE?

Délka jedné terapie je 3 hodiny. Zvládneme probrat akutní problém i základní vztahy. Po delším čase již klesá pozornost a tím i účinnost terapie.

 KOLIKRÁT JE NUTNÉ NA TERAPII PŘIJÍT?

Obvykle stačí jedno sezení (3 hodiny), na vyřešení aktuálního problému. Zároveň projdeme i základní vztahy, které jsou příčinou většiny negativních programů, které vás ovlivňují.
V rámci terapie získáte i materiály (postup) na řešení starostí, které můžete poté používat samostatně.
Po určitém čase můžete terapii zopakovat, pokud se objeví nějaký náročný problém, se kterým si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat pomoc při jeho řešení.
Terapii lze opakovat i v případě, že potřebujete ujasnění, jestli na sobě pracujete správně. V tomto případě doporučuji využít nabídky seminářů, kde se řeší konkrétní oblasti života.

Kdo vás bude terapií provázet?

Jsem lektorka, terapeutka a autorka unikátních Lidoll terapeutických panenek. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a strachů a dosáhli spokojeného života. 


Mé osobní hodnoty jsou tvořivost, být sama sebou, smysluplnost, sebe-rozvoj a úspěch. Velkou hodnotu pro mě mají vděčnost, pokora a respekt. Těší mě růst, úspěch a spokojenost lidí kolem mě. Nechávám lidem svobodu a učím je přijímat za svá rozhodnutí zodpovědnost.

Zkušenosti klientů

"Vážená paní Lído, chci Vám touto cestou poděkovat za terapii s Vámi. Po 2 sezeních jsem vysadila antidepresiva a začala konečně hubnout. Od té dobry jsem zhubla o 8 kg a cítím se velmi dobře. O dva měsíce později jsem se rozešla s přítelem. Uvědomila jsem si, že mi tento vztah dlouhodobě nevyhovoval a jen jsem se v něm dusila. Vím, že na sobě musím ještě zapracovat, ale také vím, že to zvládnu i sama. Nikdy v životě jsem se necítila tak vyrovnaná. Dokážu se radovat z maličkostí. Rozumím lépe sobě i lidem v okolí. Konečně chápu, proč se mi v životě děly určité věci. A dokážu si již pomoci, když se objeví nějaký problém."

Tereza Škorpíková

recepční

Terapie mi dala víc, než jsem očekávala. Zbavila jsem se fyzické bolesti, která mě dlouhodobě trápila. Zaplavila mě přívalem energie. Ukázala mi nový pohled na to, jak vnímat samu sebe i své okolí. Na terapii jsem se přihlásila trochu ze zvědavosti, jak tato metoda funguje. Byla jsem překvapená, jaké souvislosti mezi událostmi v mém životě se při terapii ukázaly. Není to vždy jednoduché, protože za určité věci se člověk v životě stydí. Ale pokud se do toho člověk pustí, tak je pak úleva výrazná a dostaví se i změny v okolí. Vřele vaše metodu doporučuji.

Kamila Mistrová

učitelka

"Děkuji, děkuji, děkuji. Vypínám přehnané lpění a tlaky na to, aby se věci hýbaly kupředu. Zapínám mnohem více srdce a také důvěru v to, že vše je, jak má být. Díky za „nakopnutí“ a uvědomění si, že tím, že si sama nevěřím, podvědomě svým dětem nevěřím a oni pak obratem nevěří mně. Nyní se situace lepší a už spolu mnohem lépe vycházíme. Cítím klid a uvolnění. Děkuji."

Jana Plchová

fyzioterapeutka

"První terapie byla neuvěřitelná v tom, že jsem si uvědomila spoustu souvislostí a sama jsem si dokázala pod vedením Lídy vyvodit závěr. Terapie metodou byla celkem náročná. Řešila jsem konkrétní situace, které jsem jako dítě prožila a měly dopad na mé dnešní pocity. S manželem plánujeme už delší dobu rodinu a já jsem si tak uvědomila, že ta brzda, kdy jsem nemohla otěhotnět, byla hlavně na mé straně. Snažím se dál na sobě pracovat, uvědomila jsem si, jak jsou naše mentální návyky z dětství silné a často bohužel škodlivé i přes to, že jsem si vždy myslela, že jsem měla bezproblémové dětství. Jsem ráda, že existuje tak efektní metoda, která funguje ihned, pokud jsem tomu otevřená."

Monika Válková

Asistentka

„Moc Vám za vše děkuji. Stále přemýšlím nad tím, jak je neuvěřitelné, co vše může člověka v jeho životě ovlivňovat ať už pozitivně, či negativně. Ví, že se něco děje, ale rozumem na to nepřijde. Mně osobně terapie s Vámi nesmírně pomohla. Pomalu mi docházejí i další souvislosti a hlavně cítím, jak se mi ulevilo. Mám pocit, jako byste mi v hlavě udělala generální úklid.“

Jana Š.

Učitelka ZŠ

„Ahoj Lído, terapie mi byla velkým přínosem do mého života. Spoustu věcí jsem si ujasnila. Cítím se od té doby mnohem víc klidná. Samozřejmě, že to nejde úplně 100% každý den, ale zažila jsem od té doby mnoho okamžiků, kdy jsem měla pocit, že snad mohu létat. Krásně to funguje! Děláš opravdu záslužnou práci a já Ti moc děkuji!“

Lucie

prodavačka

Je čas být konečně šťastní a spokojení

"Mám radost, že vám mohu nabídnout způsob, jak se skutečně zbavit starostí. Pokud cítíte, že chcete jako člověk růst, posunout se, přestat konečně řešit vaše problémy a opravdu se jich zbavit a začít používat funkční způsoby, co vyřeší vaše starosti, těším se na vás."

Kolik to bude stát?

To je dobrá otázka, když vezmeme v potaz, že v minulosti byly jediným způsobem,
jak vyřešit své problémy, opakované konzultace u psychologa.

Hlavní důvod, proč jít na terapii, je, že se zbavíte svých starostí a dostanete i bonusové materiály, jak na sobě dále pracovat. Tím pádem nemusíte opakovaně chodit na další sezení.

Nemusíte již chodit na dlouhodobé terapie nebo jezdit na drahé kurzy.

Koupili jste si někdy něco do domácnosti? Skříňku, židli, nádobí?
Čepovali jste párkrát do měsíce benzín?

Jak vám to pomohlo v životě k většímu pocitu štěstí a spokojenosti? Pak si dovedete srovnat, jak naopak investice do online kurzu může zlepšit váš osobní život.

Mě osobně to stálo více jak 60.000,- Minimálně takovouto částku jsem zaplatila za všechny kurzy a semináře, které jsem absolvovala, abych zjistila, jak se zbavit svých problémů a starostí. A můžu říct, že se to rozhodně na 100% vyplatilo!

A vám se to nyní vyplatí ještě mnohonásobně víc!

Zde je vaše jedinečná nabídka

3000,-

+ BONUS zdarma!

Mnohdy stačí jedno sezení, kde si vyřešíte svůj zásadní problém a pak na sobě můžete pracovat díky bonusovému návodu, který ode mně dostanete zdarma. Za 3000,- absolvujete terapii a k tomu získáte zdarma BONUS - postup (návod) ve formátu pdf., dle kterého na sobě můžete pracovat i po skončení terapie. Po absolvování terapie jsem vám k dispozici na telefonu nebo emailu, pokud potřebujete podporou či odpovědi na Vaše aktuální dotazy.


 • DÉLKA TERAPIE

  Terapie trvá 3 hodiny. Je to ideální na zpracování vícero problémů a základních vztahů. Jde o intenzivní práci. Při delším čase terapie by už klesala pozornost.
 • MÍSTO KONÁNÍ TERAPIE

  Terapie momentálně nabízím v Brně, Nedvědici nebo přes skype.
 • Za tím, co učím, si stojím.
  Jsem přesvědčena, že vám terapie pomůže. Vše, co vás naučím, je současně to, co sama používám. Všechny metody a techniky fungují, a to velmi spolehlivě.

  Přemýšlejte o tom.
  Až moc dlouho jste se sami snažili dosáhnout spokojenosti bez efektu. Pokud se chcete opravdu vymanit z věčného koloběhu problémů a starostí a dosáhnout šťastnějšího života. Objednejte se na terapii a díky tomu přeměňte vaše touhy o šťastném životě na skutečnost.

  Navíc obdržíte i bonusový návod, jak zpracovávat své problémy!


 • "Veškeré techniky mi opravdu pomohly v těžkých časech mého života. Věřím, že se přihlásíte a díky tom budete moci vyřešit své problémy a starosti a dosáhnout skvělých výsledků, po kterých toužíte."