Máte strach, že nejste dost dobří? 
Vytratila se vám ze života radost a štěstí?
Nemáte odvahu dělat, co byste opravdu chtěli? 
Cítíte se stále vyčerpaní a chybí vám energie? 
Vztahy nejsou podle vašich představ?

Věřte mi, že vím, jaké to je

Není nic tak skličujícího, než když vás zevnitř žere ta každodenní rutina a vědomí, že před vámi stojí celý život a vy nemáte jistotu toho, co bude. Navíc ani vaše vztahy za moc nestojí a práce vás nebaví. I když se snažíte sami sebe utišit logickými důvody, stejně uvnitř cítíte, že to prostě není ono. Že nežijete naplno, tak jak byste mohli. Že neděláte to, co by vás naplňovalo radostí a štěstím. Mnohdy ani nevíte, co by vás vlastně udělalo šťastnými. A když už to zjistíte, tak vás zase nahlodává strach, udělat ten první krok ke splnění vašich snů a dosáhnutí toho, po čem tajně toužíte. Nakonec se budete cítit ještě hůř, protože se na všechno snažíte přijít sami a nic z toho, co uděláte, vás ne a ne posunout dál. Zůstáváte dál stát na místě a čas plyne…

Donedávna byla návštěva psychologa pro mnohé jediným způsobem,
jak řešit osobní problémy a starosti. Úskalí této možnosti je, že často chodíte
na sezení opakovaně a efekt se příliš nedostavuje.

Také jsem si tím vším v životě prošla, viz můj životní příběh, než jsem našla způsob, jak se zbavit svých starostí a své problémy opravdu vyřešit.

Mám velkou radost, že se s vámi mohu o tento způsob podělit.

Terapie je příležitost pro každého z Vás

 Skutečný problém není většinou tam, kde si myslíme. Často leží dále, hlouběji.
V rámci terapie společně zpracujeme vaše vlastní
strachy,
omezující přesvědčení
a emoční bloky uložené v podvědomí,
které vám brání žít šťastný a spokojený život.

Přijďte na terapii a zjistíte, jak přeměnit vaše negativní emoce na energii,
která vám pomůže znovu nastartovat váš život.

Objednat na terapii!

K tomu také zjistíte, že:

Ano, své problémy si vytváříte svým vlastním myšlením.

Ano, vaše negativní programy vám způsobují nepříjemné pocity, stres, starosti.

Ano, existuje způsob, jak si zpracovat jakýkoliv problém, který vás trápí.

Ano, můžete se trvale zbavit duševního trápení a vést kvalitní život.

Ano, lze vytvářet a prožívat harmonické vztahy.

ANO, chci změnu k lepšímu!

NĚCO MÁLO O MNĚ

Jmenuji se Lída a jsem lektorka, terapeutka a autorka unikátních Lidoll terapeutických panenek©. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a strachů a dosáhli spokojeného života. Mé osobní hodnoty jsou tvořivost, být sama sebou, smysluplnost, sebe-rozvoj a úspěch. Velkou hodnotu pro mě mají vděčnost, pokora a respekt. Moje filozofie je postavena na osobní spokojenosti a motivaci každého jednotlivce. Těší mě růst, úspěch a spokojenost lidí kolem mě. Nechávám lidem svobodu a učím je přijímat za svá rozhodnutí zodpovědnost.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ?

Při terapii je člověk při plném vědomí. Ví, kde je a co se s ním děje. Během sezení zpracujeme zásadní problém, který vás nejvíc trápí. Cílenými otázkami vás zavedu do skutečných příčin problému, které společně zpracujeme. Projdeme i základní vztahy, které jsou příčinou většiny negativních programů.

 Průběh terapie schéma

 

CO SE DÁ TERAPIÍ ŘEŠIT?

Terapií se dá řešit jakýkoliv fyzický nebo psychický problém. Můžeme například řešit - vztahy, nemoci, peníze, sex a sexualita, tělo, odpuštění, traumata jako znásilnění, přepadení, smrt, rozchod, vnitřní prázdnota, vyhoření, ztráta smyslu života, žárlivost, tréma, špatná finanční situace, nízké sebevědomí, aj.

JE TERAPIE VHODNÁ PRO VŠECHNY?

Terapie je vhodná pro kohokoliv, kdo si uvědomuje, co ho trápí a je rozhodnutý to vyřešit. Je vhodná i pro děti. Rodič může být, dle přání dítěte, přítomen v průběhu sezení.
Terapie není vhodná pro toho, kdo si myslí, že změna přijde sama, aniž by se musel sám snažit. Při dlouhodobém užívání psychofarmak jsou emoce velmi utlumeny a terapie není tolik účinná, protože se primárně pracuje právě s emocemi.

JAKÉ METODY A TECHNIKY V RÁMCI TERAPIE POUŽÍVÁM?

Nejvíce používám techniky na zpracování negativních podvědomých programů. Dále terapie doplňuji o cílené otázky dle koučovacích principů, které pomáhají lidem naleznout odpovědi na jejich otázky. Často používám i techniky neurolingvistického programování, které lze využít pro naprogramování pozitivních přesvědčení v mysli. Hodně pracuji i s řízenými imaginacemi, mikro-konstelacemi, relaxačními technikami a samozřejmě svojí silnou intuicí.

 JAK DLOUHO TRVÁ JEDNA TERAPIE?

Délka jedné terapie je 3 hodiny. Zvládneme probrat akutní problém i základní vztahy. Po delším čase již klesá pozornost a tím i účinnost terapie.

 KOLIKRÁT JE NUTNÉ NA TERAPII PŘIJÍT?

Obvykle stačí jedno sezení (3 hodiny), na vyřešení aktuálního problému. Zároveň projdeme i základní vztahy, které jsou příčinou většiny negativních programů, které vás ovlivňují.
V rámci terapie získáte i materiály (postup) na řešení starostí, které můžete poté používat samostatně.
Po určitém čase můžete terapii zopakovat, pokud se objeví nějaký náročný problém, se kterým si nebudete vědět rady nebo budete potřebovat pomoc při jeho řešení.
Terapii lze opakovat i v případě, že potřebujete ujasnění, jestli na sobě pracujete správně. V tomto případě doporučuji využít nabídky seminářů, kde se řeší konkrétní oblasti života.

Zkušenosti klientů:


„Moc Vám za vše děkuji. Stále přemýšlím nad tím, jak je neuvěřitelné, co vše může člověka v jeho životě ovlivňovat ať už pozitivně, či negativně. Ví, že se něco děje, ale rozumem na to nepřijde. Mně osobně terapie u Vás nesmírně pomohla, Pomalu mi docházejí i další souvislosti a hlavně cítím, jak se mi ulevilo. Mám pocit, jako byste mi v hlavě udělala generální úklid.“

Jana Š.Účitelka

„Děkuju, Lído, za materiály na čištění. Hned jsem se do toho dal. Docela mi to jde, i když na to myslím jen v duchu. Děkuju ještě jednou za pomoc, to co děláte je moc dobrá věc, která spoustě lidem pomáhá. Ať se Vám daří.“

Roman V. Projektový manager

„Ahoj Lído, terapie mi byla velkým přínosem do mého života. Spoustu věcí jsem si ujasnila. Cítím se od té doby mnohem víc klidná. Samozřejmě, že to nejde úplně 100% každý den, ale zažila jsem od té doby mnoho okamžiků, kdy jsem měla pocit, že snad mohu létat. Krásně to funguje! Děláš opravdu záslužnou práci a já Ti moc děkuji!“

Lucie N.Prodavačka

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste znali postup, jak vyřešit své starosti a nemuseli se už více trápit a stresovat...

To vše můžete mít! Sami si vytváříte svoji realitu svým vlastním myšlením. Pokud se vám současný život nelíbí, můžete ho kdykoliv změnit k lepšímu.

ANO, chci změnu!

Kolik to bude stát?

To je dobrá otázka, když vezmeme v potaz, že v minulosti byly jediným způsobem, jak vyřešit své problémy, opakované konzultace u psychologa.

Hlavní důvod, proč jít na terapii, je, že se zbavíte svých starostí a dostanete i bonusové materiály, jak na sobě dále pracovat. Tím pádem nemusíte opakovaně chodit na další sezení.

Koupili jste si někdy něco do domácnosti? Skříňku, židli, nádobí?
Čepovali jste párkrát do měsíce benzín?

Jak vám to pomohlo v osobním životě k většímu pocitu štěstí a spokojenosti? Pak si dovedete srovnat, jak naopak investice do terapie může zlepšit váš osobní život.

Mnohdy stačí jedno sezení, kde si vyřešíte svůj zásadní problém a pak na sobě můžete pracovat díky bonusovému návodu, který ode mně dostanete zdarma. Za 3000,- absolvujete terapii a k tomu získáte zdarma BONUS - postup (návod) ve formátu pdf., dle kterého na sobě můžete pracovat i po skončení terapie. Po absolvování terapie jsem vám k dispozici na telefonu nebo emailu, pokud potřebujete podporou či odpovědi na Vaše aktuální dotazy.

Cena terapie je 3000,- + BONUS ZDARMA!
  • DÉLKA TERAPIE
    Terapie trvá 3 hodiny. Jde o intenzivní práci. Po delším čase klesá pozornost.
  • MÍSTO KONÁNÍ TERAPIE
    Terapie momentálně nabízím v Brně, Nedvědici nebo přes skype.

Za tím, co učím, si stojím.
Jsem přesvědčena, že vám terapie pomůže. Vše, co vás naučím, je současně to, co sama používám. Všechny metody a techniky fungují, a to velmi spolehlivě.

Přemýšlejte o tom.
Až moc dlouho jste se sami snažili dosáhnout spokojenosti bez efektu.Pokud se chcete opravdu vymanit z věčného koloběhu problémů a starostí a dosáhnout šťastnějšího života. Objednejte se na terapii a díky tomu přeměňte vaše touhy o šťastném životě na skutečnost.

Navíc obdržíte i bonusový návod, jak zpracovávat své problémy!

Chci se objednat:

Mám radost, že vám mohu nabídnout způsob, jak se skutečně zbavit starostí. Pokud cítíte, že chcete jako člověk růst, posunout se, přestat konečně řešit vaše problémy a opravdu se jich zbavit a začít používat funkční způsoby, co vyřeší vaše starosti, těším se na vás. 

NÁVOD NA STAROSTI

Stáhnout návod!

TERAPEUTICKÉ PANENKY