Objednávka panenky 

K objednávce od Vás potřebujeme:

 1. 1
  Barva vlasů a očí
  Do poznámek ve formuláři níže uveďte slovně barvu vlasů a očí.
 2. 2
  Velikost panenky
  Do objednávkového formuláře níže vepište požadovanou velikost panenky. Malá 40 cm za 1790,- nebo 60 cm za 1890,-.
 3. 3
  Popis oblečení panenky
  Oblečení se objednává zvlášť. Klikněte na odkaz (nebo foto) níže. Otevře se vám samostatná stránka, kde si vyberete oblečení. Popis oblečení, který je uvedený po každou fotografií (kalhoty, šaty, sukni, aj.) poté vepište do objednávkového formuláře.
 4. 4
  Botičky a doplňky na panenky
  D
  oplňky a botičky se objednávají zvlášť. Klikněte na odkaz (nebo foto) níže. Otevře se vám samostatná stránka, kde si vyberete botičky a doplňky. Jejich kódy a název poté vepište do objednávkového formuláře.
 5. 5
  Fotografie obličeje a vlasů
  P
  ro výrobu potřebujeme kvalitní fotografie obličeje i s vlasy (kvůli účesu). Jak mají fotografie vypadat se vám zobrazí po odeslání objednávky na děkovné stránce. Fotografii následně zašlete na email [email protected] 

Oblečení a doplňky si vyberte zde:

Klikněte na tlačítko "vybrat" a dostanete se přímo na stránku s nabídkou oblečení a botiček. Vždy pod fotografií je popis, ten vyplňte do objednávkového formuláře.

Oblečení není zahrnuto v ceně panenky. Platí se zvlášť. Panenka je pouze v kalhotkách/slipech. Oblečky vám budou doúčtovány k ceně panenky. Do formuláře níže vepište popis oblečení. 

Boty na panenky na panenky

Botičky a doplňky nejsou zahrnuty v ceně panenky. Platí se zvlášť. Budou vám doúčtovány k ceně panenky. Do objednávkového formuláře níže vepište kód (uvedený pod každou fotografií) a popis botiček příp. doplňků. 

Objednávkový formulář

Doručení panenek: Ceny jsou uvedeny bez nákladů za dopravu. K ceně panenek se připočítává cena za balné a dopravné dle ceníku České pošty. Obvyklá sazba je v částce 129,- pro ČR za dodání 1-2 ks panenek. Při větším počtu panenek může být cena poštovného vyšší. Při dodání do zahraničí je cena individuální dle cílové destinace.  

Návod na údržbu panenek ke stažení zde: Návod na údržbu panenek » 

Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení objednávky. 

Chcete panenku věnovat jako dárek a nejste si jistí jejím vzhledem?

Využijte našich dárkových voucherů!

Obdarovaný/á si sám vybere vzhled panenky. Můžeme pro vás na voucher i dopsat věnování. 

Vyplňte formulář. Voucher vám i s fakturou odešleme na zadaný email.