OBJEDNÁVKA PANENKY

K objednávce od Vás potřebujeme:


 • 1
  Barva vlasů a očí
  Do poznámek uveďte slovně barvu vlasů a očí.
 • 2
  Velikost panenky
  V roletce v objednávkovém formuláři níže vyberte požadovanou velikost panenky.
 • 3
  Popis oblečení panenky
  Oblečení se objednává zvlášť. Klikněte na odkaz (nebo foto) níže. Otevře se vám samostatná stránka, kde si vyberete oblečení. Popis oblečení (kalhoty, šaty, sukni, aj.) poté vepište do objednávkového formuláře.
 • 4
  Botičky a doplňky na panenky
  Doplňky a botičky se objednávají zvlášť. Klikněte na odkaz (nebo foto) níže. Otevře se vám samostatná stránka, kde si vyberete botičky a doplňky. Jejich kódy a název poté vepište do objednávkového formuláře.
 • 5
  Fotografie obličeje a vlasů
  Pro výrobu potřebujeme kvalitní fotografie obličeje i s vlasy (kvůli účesu). Bližší informace se vám zobrazí po odeslání objednávky.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Zaškrtnutím stvrzujete, že jste se seznámili s obchodními podmínkami viz odkaz níže. *

Doručení panenek: Ceny jsou uvedeny bez nákladů za dopravu. K ceně panenek se připočítává cena za dopravné a balné dle ceníku České pošty. Obvyklá sazba je v částce 115,- pro ČR (7 eur pro EU) za dodání 1-3 ks panenek. Při větším počtu panenek může být cena poštovného vyšší. Při objednání oblečků (malé množství) je poštovné 49,- při odeslání jako doporučený dopis. 

Návod na údržbu panenek ke stažení Návod na údržbu panenek

Chcete panenku věnovat jako dárek a nejste si jistí jejím vzhledem?

Využijte našich dárkových voucherů! Obdarovaný/á si sám vybere vzhled panenky. Můžeme pro Vás na voucher i dopsat věnování. 

Vyplňte formulář. Voucher Vám i s fakturou odešleme na email.