Terapeutický průvodce – vyplatí se přečíst!

min. čtení

 • Home
 • /
 • Blog
 • /
 • Terapeutický průvodce – vyplatí se přečíst!

Terapeutický průvodce úvod

V sérii článků s názvem Terapeutický průvodce najdete užitečné rady a tipy, které vám pomohou při řešení vašich problémů a starostí, se kterými si nevíte rady.

Každý člověk má své problémy, ovšem jen málokdo ví, jak je efektivně vyřešit

Většina lidí má větší či menší problémy, starosti a trápení, se kterými si neví rady, ale zároveň ani neví, jak a s kým je řešit. Terapie může být efektivním způsobem, jak tyto starosti a duševní obtíže vyřešit.

Úspěšná terapie však kromě času, odhodlání a jasného záměru, vyžaduje i výběr vhodného terapeuta a druhu terapie. Vím, že spousta lidí zažívá bezradnost při hledání metody, návodu i vhodného člověka, který by jim skutečně pomohl.

Při terapii se řeší vztahy a většinou i velmi citlivá témata, proto by měl terapeut splňovat určitá kritéria. Ovšem jak takového člověka najít? Tuto otázku si klade velké množství lidí, a proto jsem pro vás napsala sérii článků s názvem Terapeutický průvodce, který obsahuje důležité rady, které vám pomohou se v této oblasti lépe zorientovat.

Co se v Terapeutickém průvodci dozvíte? Série Terapeutický průvodce obsahuje 7 článků, ve kterých se dozvíte:

 1. Část. 1: Co jsou terapie?
 2. Část. 2: Jak poznám, že potřebuji pomoc?
 3. Část. 3: Mýty o terapiích a největší omyly při řešení problémů
 4. Část. 4: Jakého terapeuta zvolit?
 5. Část. 5: Jaký druh terapie si vybrat?
 6. Část. 6: Praktické kroky k úspěšné terapii
 7. Část. 7: Jak získat z terapeutického sezení maximum

Tato série článku bude přínosem i pro lidi, kteří už na terapii byli, ale terapie nebyla úspěšná. Nebo i pro ty, kteří už k terapeutovi docházejí, ale nejsou spokojeni. Informace ocení i ti, kteří chtějí znovu využít terapií ke zkvalitnění svého života.

Články ze série Terapeutický průvodce zde budu přidávat průběžně, proto sledujte můj web, ať máte aktuální informace a zajímavé články ihned z první ruky.

Pokud se Vám nechcete svoje problémy řešit s někým cizím nebo někam opakovaně docházet na terapie, využijte jedinečné možnosti zpracovat si své starosti jednoduše v pohodlí domova s novým Online terapeutickým kurzem „Cesta životem“

Jak jste na tom vy? Jak a s kým své problémy řešíte? Co se vám osvědčilo a funguje vám? Nebo co vám naopak vůbec nefunguje? Podělte se o své zkušenosti. Napište mi, co vám funguje, jaké máte zkušenosti? Ráda vám zodpovím i vaše dotazy.

Hidden Content


Tags

Terapeutický průvodce, Terapie


You may also like

MEDITACE: Naučte se jednoduché meditování se svými dětmi
11 způsobů, jak se vypořádat s narcistním rodičem