Přestaňte se ve vztazích trápit!

min. čtení

  • Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Přestaňte se ve vztazích trápit!

Tentokrát to bude to pravé. Začalo to slibně. Krásně jsme si rozuměli, ale pak se to pokazilo. Zrada, nevěra… jako vždycky. Už nedokážu znovu věřit…

Nesete si v sobě zklamání z předešlého vztahu. Máte obavy, že se to bude v novém vztahu opět opakovat a tak jste pro jistotu ostražití, bojíte se a nedáváte do vztahu tolik energie. Čímž bohužel nemůže být vztah tak naplněný, jak by mohl být. A možná právě díky tomu nakonec vztah skončí.

Je třeba si uvědomit, že se nemůžeme bát něčeho, co jsme nikdy nezažili. Jestliže se tedy bojíme, že nás partner opustí nebo podvede, pak jsme již někdy něco podobného zažili a stopy této vzpomínky si neseme ve svém podvědomí.

Do svého života si přitahujeme to, čeho se bojíme, abychom to mohli znovu prožít, překonat a poučit se z toho. Tím pádem můžeme stále dokola prožívat tytéž bolestivé zkušenosti.

Problémy ve vztazích a partnerské vztahy

Jakmile to jednou překonáme, zpracujeme a pochopíme, tak už nebude třeba tuto zkoušku znovu podstupovat. Tím se problém vyřeší a přestane se nám v životě dít. To opravdu znamená, že pokud si v sobě vyřešíme své bolestivé vzpomínky uložené v podvědomí související se zradou, podváděním, tak se také k nám partner přestane takto chovat. Často právě partneři, v těch našich špatných vztazích, nám svým chováním nejlépe ukazují to, co máme sami v sobě nedořešené.

Důležité je zpracovat si svoje vlastní vnitřní naprogramování a bloky, které vám způsobují vše nepříjemné, co se vám v životě děje, abyste se mohli naplno otevřít, radovat ze života a mít hezké a naplněné vztahy.

Pokud hledáte způsob, jak na to a zároveň se Vám nechcete svoje problémy řešit s někým cizím nebo někam opakovaně docházet na terapie, využijte jedinečné možnosti zpracovat si své starosti jednoduše v pohodlí domova s novým Onilne kurzem „Cesta životem“ objednejte zde »

Pokud se vám článek líbil, dejte „to se mi líbí“ nebo jej sdílejte s přáteli. Díky.


Tags

Inspirace, Štěstí, Vztahy


You may also like