Objevte kouzlo panenek Lidólek

Jak vám terapeutické panenky přinesou větší radost a štěstí v životě?

Máme obrovskou radost, že jste se rozhodli nechat si vyrobit naši panenku Lidólku. Zřejmě již víte, že naše panenky jsou mnohem víc, než jenom hračky. Nyní zjistíte, jak panenky fungují a jaké benefity vám přinesou. 

Díky zneužívání v dětství jsem měla zraněné vnitřní dítě, které celou dobu volalo po uzdravení. Tím nás životní cesty dovedly až k vyrobení naší první panenky, která mi velmi pomohla vyléčit si následky dětství. O panenky je již od začátku velký zájem a tak i ostatním lidem pomáhají milým a originálním způsobem zbavit se starostí a přinášet více radosti do života.

To, že jste tu, znamená, že vám na sobě záleží a že chcete mít hezké vztahy nejen partnerské, ale i s rodinou, přáteli a hlavně zdravý vztah sami se sebou, tedy zdravé sebevědomí. Také si jistě přejete prožívat život s větší radostí a umět si naplno užít každý den. A toho docílíte díky našim panenkám společně s online kurzem, které jsem pro vás vytvořila.

Přímo k panenkám je určený online kurz „Cesta životem“. Je to kompletní, srozumitelný a ověřený návod na to, jak si zpracovat konkrétní příčiny vašich problémů. Primárně se zaměřuje na práci s vnitřním dítětem a na zpracování si podvědomých programů (emočních vzorců), které vás negativně ovlivňují. Budete je tak moci konečně zpracovat, aby vás už více netrápily. A to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k terapeutům.. Kurz objednejte zde online kurz „Cesta životem“ >>

Další materiály, jako články a videa o panenkách, návod na údržbu najdete na stažení přímo pod tímto textem. Věřím, že vám budou přínosem. Přeji vám hodně štěstí a radosti.

Návod na údržbu

Aby vám panenka vydržela dlouho krásná, dodržujte zásady správné údržby. Klikněte zde: 

Léčba vnitřního dítěte

Video vás provede tím, jak práce s vnitřním dítětem a panenkou zlepší váš život a zbaví vás starostí. Pusťte si video kliknutím na odkaz.

Online seminář na téma: Jak se zbavit starostí a plnit si sny

Podívejte se na vysílání, kde ihned získáte informace, které potřebujete. A navíc i praktické příklady, na kterých vše lépe pochopíte. Klikněte na tento odkaz a vyberte si termín vysílání, který vám nejvíc vyhovuje:

Online kurz Cesta životem

Online kurz se primárně zaměřuje na práci s vnitřním dítětem a na zpracování si podvědomých programů nebo také myšlenkových vzorců, které vás negativně ovlivňují. Celý online kurz je vlastně takový návod, jak se sebou pracovat a zpracovat si svoje starosti a problémy a to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k terapeutům.