jednoduché a účinné

Meditace Já jsem

Podpořte své sebevědomí tím nejúčinnějším způsobem

Jedinečná meditace je tu

Posílit své sebevědomí může nyní úplně každý. Získejte tuto velmi účinnou meditaci "Já jsem" na posílení vaší sebedůvěry.

Navíc i s návodem "Jak začít s meditací" pouze teď.

 

Meditaci poslouchejte před usnutím. Relaxuje a krásně vás naladí na spaní. Během spánku vám informace prostoupí do podvědomí, kde přeprogramují vaše stará přesvědčení na nová a pozitivní. Tím jednoduše posílíte své sebevědomí.

 

Nahrávku můžete poslouchat také po cestě do práce, na rande či důležité setkání. Příjemně vás povzbudí a dodá sebedůvěru.

 • Naučíte se, jak jednoduše posílit svou sebe-hodnotu
 • Přeměníte negativní myšlení na více realistické a pozitivní
 • Zjistíte, jak znovu nastartovat svou energii a život
 • Odhalíte, kdo jste a co je pro vás důležité

K meditaci navíc získáte i návod

Jak začít s meditací:

1. Výhody meditování 

Ukáže vám, jaké výhody vám pravidelné meditování přinese. Objevíte umění meditování = ideální způsob, jak aktivovat své tělo a zlepšit své zdraví.

2. Typy meditací a jak je využít

Prozkoumáte různé druhy meditací a jak je nejlépe použít, abyste získali z meditování co největší užitek. 

3. Co si k meditaci připravit a jak postupovat

Pomůže vám se vhodně připravit před meditací. Kdy a jak ji optimálně používat. Provede vás jednotlivými kroky, jak správně začít s vaší první meditací. 

Kdo je autorkou meditace

Jmenuji se Lída a jsem lektorka a autorka unikátního online kurzu Cesta životem a Lidoll panenek©. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a dosáhli spokojeného života. Nyní tuto možnost nabízím i vám.


Meditace Já jsem je založena na mých zkušenostech z terapeutické praxe a dostupných výzkumných zdrojů o tom, jak efektivně využít vedené meditace pro posílení sebevědomí.

Díky meditaci "Já jsem" získáte:

 • Silný a účinný nástroj na posílení sebevědomí
  Díky této jedinečné meditaci posílíte svoji sebedůvěru, ujasníte si, kdo jste, získáte energii a motivaci do každodenního života.
 • Návod jak na meditování
  Praktický a srozumitelný návod na to, jak začít s meditováním a díky tomu přinést do života více energie a radosti. V návodu naleznete užitečné informace o tom, jak začít a jaké výhody vám přinese.
 • Nejefektivnější způsob práce na sobě
  Návod i meditaci máte neustále k dispozici. Můžete s ním pracovat kdykoliv dle vašich potřeb (v pohodlí domova, na cestě do práce...)

Co lidé o meditaci říkají:

Jana Dlouhá

Marketing

„Meditace se mi moc líbí. Nejlepší na ní je, že si ji mohu pouštět po částech. Nemusím ji poslouchat od začátku až do konce, čímž se mi brzy "oposlouchá", ale můžu si pustit třeba začátek, prostředek nebo konec třeba když jedu cestou na úřady... tam nejvíce potřebuji povzbudit. “

Michaela Stará

Account manager

„Meditace je parádní!! Je tak jednoduchá a zároveň tak účinná. Pouštím si ji na dobrou noc a krásně se mi při ní usíná.“

Milena T.

Učitelka

„Meditace je velmi příjemná a ráda si ji pouštím. Nejen před spaním, ale i během dne, když potřebuji pohladit na duši. Je to doslova balzám. Poslech meditace mi dodává odvahu, sílu i povzbuzení.“


Přemýšlejte o tom!

Až moc dlouho jste se sami snažili dosáhnout spokojenosti bez efektu. Pokud se chcete opravdu vymanit z věčného podceňování, nízkého sebevědomí a naopak posílit sebedůvěru a dosáhnout šťastnějšího života. Objednejte si meditaci Já jsem a díky ní přeměňte vaše touhy o zdravém sebevědomí na skutečnost.

Kolik to stojí?

S touto jedinečnou meditací posílíte svoje sebevědomí za pouhých

149,-

Běžná cena 299,-

Meditaci Já jsem již má doma

2851 lidí

Nyní navíc získáte DÁREK

Minikurz ZDARMA!

V 7 emailech pochopíte, jak si myšlením ovlivňujete život a objevíte způsob, jak své starosti vyřešit a proměnit vaše sny v realitu.

Není na co čekat!

Klikněte na tlačítko "Objednat meditaci i s dárkem" a vyplňte objednávku. Při platbě kartou vám přijde okamžitě a můžete začít ještě dnes!

Obchodní podmínky   |  Zpracování osobních údajů   |   Kontakt  | © Copyright 2020 Lidoll