Dárky pro účastníky Dne, kdy se mám ráda

Mám obrovskou radost. To, že jste tu, znamená, že vám na sobě záleží a že chcete mít hezké vztahy nejen partnerské, ale i vztahy s rodinou, přáteli a hlavně zdravý vztah sami se sebou, tedy zdravé sebevědomí.

Protože jste se zúčastnili akce Den, kdy se mám ráda a mého workshopu. Mám pro vás nyní přichystané dárky:

  1. ♥ Dárek je emailový Minikurz "Jak se zbavit starostí". Díky němu pochopíte, jak si vlastním myšlením vytváříte problémy. 
  2. ♥ Dárek je meditace Já jsem, za zvýhodněnou cenu. Unikátní nahrávka slouží k posílení sebevědomí. 

Pokud vás informace na setkání zaujaly a chcete si je připomenout, podívejte se na webinář Jak se zbavit starostí a plnit si snyToto vysílání rozhodně doporučuji. Najdete v něm informace, o kterých jsme se bavili a zároveň i praktické příklady. Přehledně a jasně na jednom místě. 

Pokud vás nadchla možnost, své problémy konečně vyřešit, tak online kurz "Cesta životem" je ta správná volba. Vrhnete se do práce v komplexním kurzu, kde jsou veškeré důležité návody a postupy. Můžete na sobě zapracovat v klidu doma bez zdlouhavých návštěv psychologa. 

A na závěr vám přidávám odkaz na naše krásné Terapeutické panenky

Věřím, že vám budou dárky přínosem. Přeji vám hodně štěstí a mějme se rády každý den.

Aktivujte si 1. dárek:

Minikurz Jak se zbavit starostí

V 7 emailech pochopíte, jak si myšlením ovlivňujete život a objevíte způsob, jak své starosti vyřešit. Zadejte email, kam vám minikurz zašleme.

Meditace Já jsem

BESTSELLER na sebevědomí. Podpořte svoji sebehodnotu tím nejúčinnějším způsobem!

Díky nahrávce posílíte svoje sebevědomí. Jednoduchým způsobem si připomenete svoji vlastní hodnotu, to kdo jste a co je pro vás důležité. Získáte energii do každodenního života.

Meditaci můžete poslouchat před usnutím, kdy vás krásně naladí na spaní. Během spánku vám informace prostoupí do podvědomí, kde posílí vaše sebevědomí. Nebo po cestě do práce či na důležité setkání vás povzbudí a pozitivně naladí.

Nyní audio meditaci "Já jsem" získáte jen za 149 Kč, obvyklá cena je 299 Kč. Tato zvýhodněná nabídka je pouze pro vás, co jste si zakoupili BONUS sebevědomí a vztahy.

Online seminář na téma: Jak se zbavit starostí a plnit si sny

Podívejte se na vysílání, kde ihned získáte informace, které potřebujete. A navíc i praktické příklady, na kterých vše lépe pochopíte. Klikněte na tento odkaz a vyberte si termín vysílání, který vám nejvíc vyhovuje:

Online kurz Cesta životem

Online kurz se primárně zaměřuje na práci s vnitřním dítětem a na zpracování si podvědomých programů nebo také myšlenkových vzorců, které vás negativně ovlivňují. Celý online kurz je vlastně takový návod, jak se sebou pracovat a zpracovat si svoje starosti a problémy a to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k terapeutům.

Terapeutické panenky

S pomocí Terapeutických panenek se dá výborně pracovat s tzv. zraněným vnitřním dítětem. Díky tomu si zpracujete vaše vlastní strachy, omezující přesvědčení a emoční bloky, které vám brání žít šťastný a spokojený život. 

S panenkou pracujete sami v pohodlí domova. Jsou to tzv. samoterapie, kdy je stačí jen objímat, hladit a nechat energii proudit. Ideálně přes ně komunikovat se svým vlastním vnitřním dítětem. Ať už samostatně nebo v kombinaci s online terapeutickým programem, na podvědomé úrovni rozpouštíte negativní bloky, které si s sebou nesete z dětství.