Naučte se dovednostem, díky kterým konečně zatočíte s depresí!

Pokud trpíte depresí, víte velmi dobře, že vás zbavuje energie a zájmu o cokoliv. Možná vidíte vše černě a často propadáte beznaději a pocitu, že již nic v životě nebude dobré a nic nemá cenu…

 • Zjistěte, jak znovu nastartovat svou energii a život.
 • Naučte se, jak vyřešit své problémy.
 • Objevte, jak změnit své negativní myšlení a zvyky.

Procházet si obdobím deprese je těžké a ti, co to nezažili, mohou jen stěží chápat, co nyní prožíváte. Možná si nemůžete dovolit chodit na drahé konzultace k psychologům a terapeutům.

Řešení deprese je na dosah ruky!

Z deprese se totiž může dostat úplně každý. Opravdu. I vy objevíte účinné postupy na zlepšení svého stavu. A dokonce i svépomocí se z deprese dostat! Potřebujete jen chuť do práce a tuto šikovnou e-knihu:

Co vám přinese

 • Objevíte způsoby, jak vyřešit své problémy
 • Přeměníte negativní myšlení na více realistické a pozitivní
 • Naučíte se lépe zvládat váš každodenní život
 • Začnete svůj život vnímat více optimisticky a s vděčností
 • Naučíte se, jak o sebe zdravě pečovat

Jak se zbavit deprese

E-kniha má 3 části

1. ČÁST - teoretická

Pomůže vám zjistit, co je a co není deprese, jak se deprese projevuje a co ji způsobuje. Budete překvapení, jakým omylům o depresích věříme. Zjistíte, jak se dá deprese léčit a jak moc si vlastním myšlením ovlivňujeme život.

2. ČÁST - praktická

Ukáže vám, jak znovu nastartovat váš život, jak proměnit negativní myšlení na více realistické a také, jak řešit problémy. Objevíte umění ocenit pozitivní věci ve vašem životě. Získáte i konkrétní tipy, jak aktivovat své tělo a zlepšit své zdraví.

3. ČÁST - extra tipy

Naučí vás užitečné informace, které vám pomohou ke změně životního stylu. Prozkoumáte i další možnosti, jak na sobě pracovat, abyste se zbavili deprese a starostí a mohli žít spokojený a šťastný život. Již nyní se můžete začít těšit.

Kdo je autorkou e-knihy

Jmenuji se Lída a jsem lektorka a autorka unikátního online kurzu Cesta životem a Lidoll panenek©. Při své práci jsem pomohla stovkám lidí, aby se zbavili svých problémů a dosáhli spokojeného života. Nyní tuto možnost nabízím i vám.


E-kniha Jak se zbavit deprese je založena na mých zkušenostech z terapeutické praxe a dostupných výzkumných zdrojů o tom, co při zvládání deprese funguje nejlépe.


Díky e-knize "Jak se zbavit deprese" získáte:

 • Silný a účinný nástroj proti depresi
  Praktický a srozumitelný návod (.pdf) na to, jak se zbavit deprese a přinést do života více energie a radosti.
 • 78 stran plných cenných informací
  V teoretické části nabitých užitečnými informacemi a v praktické části plných cvičení.
 • 6 nabitých lekcí v praktické části
  V hlavní praktické části na vás čeká 6 lekcí plných cvičení, koučovacích otázek, aj.
 • Extra tipy navíc
  Na závěr se dozvíte tipy na to, jak si zlepšit zdraví a nastavit lepší životní styl. A také jak předcházet návratu deprese.
 • Nejefektivnější způsob práce na sobě
  Návod máte neustále k dispozici. Můžete s ním pracovat kdykoliv dle vašich potřeb. Navíc v pohodlí domova.

Reference

Co na e-knihu říkají lidé

„Milá Lído, chtěla bych Vám moc poděkovat. Téma strachu už řeším několik let a stále přemýšlím, proč se ve mně zčista jasna objevil, společně i s dalšími zdravotními problémy. Navštívila jsem už několik terapeutů, ale žádný z nich mi nepomohl, nic mi nevysvětlil. Díky Vám jsem konečně pochopila příčiny. Pracuji na sobě díky návodům od Vás, a vidím na sobě změny.“ 

Kateřina Studénková

Produkční

„Obrovsky jsme mi pomohla. Díky za to. Trápila jsem se s tím dlouhé roky a nevěděla si s tím rady. Teď teprve jsem pochopila, kde byla ta skutečná příčina....až se mi nechce věřit, jaká hloupost to byla a jak moc mi ovlivňovala život. Jsem ráda, že už je to za mnou.“ 

Jana Hlavatá

Účetní

"Lído, díky za pracovní materiály a celý online kurz. Chci a budu na sobě dál pracovat. Moje strachy a programy mi bránily na cestě k mým cílům, ale teď už vím, že mám sílu se jich zbavit a zapracovat na tom. Hodně jste mi pomohla a peníze za program jsou pro mě nejlíp investované peníze za poslední dobu. Určitě Vás doporučím dál. Ať se Vám daří.“

Miroslav Z.

Realitní makléř

„Hned jak jsem na sobě začala pracovat podle vašeho online kurzu, tak si všímám, jak mě okolí vnímá. Přiznám se, že syn se fakt začal chovat jinak, i manžel…nohem lépe. Co se týče mojí práce, začínám mít pochybnosti o tom, že to vlastně nechci dělat. Nevím, co si mám o tom myslet, jestli hledat opravdu něco jiného nebo ne. Co se týče strachu, tak ten jako bych nikdy nepoznala, ale přesto ve mně něco zůstalo a to bych chtěla ještě odbourat. Také jsem objevila další věci, co mi vadí. Prostě Váš kurz je hodně výživný a člověk se vyčistí od základu.“

Jitka

Mateřská dovolená

Přemýšlejte o tom!

Až moc dlouho jste se sami snažili dosáhnout spokojenosti bez efektu. Pokud se chcete opravdu vymanit z věčného koloběhu deprese a dosáhnout šťastnějšího života. Objednejte si knihu Jak se zbavit deprese a díky tomu přeměňte vaše touhy o šťastném životě na skutečnost.

Kolik to stojí?

S tímto praktickým návodem se naučíte zvládnout deprese za pouhých

390,-

Běžná cena 790,-

e-knihu (.pdf) Jak se zbavit deprese již má doma

453 lidí

K tomu navíc získáte skvělé BONUSY:

V 7 emailech pochopíte, jak si myšlením ovlivňujete život a objevíte způsob, jak své starosti vyřešit a proměnit vaše sny v realitu.

14 dnů emailová podpora ZDARMA

Abyste udrželi pozornost a motivaci, přijde vám 7 podporujících emailů v průběhu 14 dní.  

Pracovní sešit ZDARMA

Tento praktický pracovní sešit (.pdf) vás provede celým procesem zvládnutí deprese krok za krokem. 

Není na co čekat!

Klikněte na tlačítko "Objednat e-knihu i s BONUSY" a vyplňte objednávku. Při platbě kartou vám přijde okamžitě a můžete začít ještě dnes!

Obchodní podmínky   |  Zpracování osobních údajů   |   Kontakt  | © Copyright 2020 Lidoll