Jejda! Tohle asi není ta stránka, kterou jste hledali. Nevadí. Použijte menu v horní liště a jistě najdete, co potřebujete.

Minikurz ZDARMA!

V 7 emailech pochopíte, jak si myšlením ovlivňujete život a objevíte způsob, jak své starosti vyřešit a proměnit vaše sny v realitu. Zadejte email, kam vám minikurz zašleme.

Online seminář na téma: Jak se zbavit starostí a plnit si sny

Podívejte se na vysílání, kde ihned získáte informace, které potřebujete. A navíc i praktické příklady, na kterých vše lépe pochopíte. Klikněte na tento odkaz a vyberte si termín vysílání, který vám nejvíc vyhovuje:

Online kurz Cesta životem

Online kurz se primárně zaměřuje na práci s vnitřním dítětem a na zpracování si podvědomých programů nebo také myšlenkových vzorců, které vás negativně ovlivňují. Celý online kurz je vlastně takový návod, jak se sebou pracovat a zpracovat si svoje starosti a problémy a to vše v pohodlí domova bez nutnosti chodit na zdlouhavá sezení k terapeutům.

Terapeutické panenky

S pomocí Terapeutických panenek se dá výborně pracovat s tzv. zraněným vnitřním dítětem. Díky tomu si zpracujete vaše vlastní strachy, omezující přesvědčení a emoční bloky, které vám brání žít šťastný a spokojený život. 

S panenkou pracujete sami v pohodlí domova. Jsou to tzv. samoterapie, kdy je stačí jen objímat, hladit a nechat energii proudit. Ideálně přes ně komunikovat se svým vlastním vnitřním dítětem. Ať už samostatně nebo v kombinaci s online terapeutickým programem, na podvědomé úrovni rozpouštíte negativní bloky, které si s sebou nesete z dětství.