Chcete lépe komunikovat? Nenechat se využívat? Umět se domluvit?

Stáhněte si jednoduchý návod, kde během chvilky zjistíte, jak jste na tom s asertivitou a jak ji zlepšit.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Test asertivity

Pomocí testu asertivity zjistíte, jak na tom jste. Jestli jste asertivní nebo zda máte sklony k agresivnímu nebo pasivnímu chování.

Co ovlivňuje asertivitu

Pochopíte, co to znamená asertivní chování a co vše mělo vliv na vaše asertivní chování a jak s těmito vlivy pracovat.

Cvičení na zlepšení

Pomocí jednoduchých cvičení se inspirujete, získáte ihned praktické a jednoduché tipy, jak můžete svoji asertivitu rozvíjet a trénovat.

Funkční postupy

Objevíte způsoby, jak od základu změnit váš život, abyste nejen posílili vaše asertivní chování, ale přinesli i více radosti a spokojenosti do vašeho života.

"Myslela jsem, že jsem dostatečně asertivní, ale díky testu jsem zjistila, že mám tendenci být spíše pasivní z obavy, abych někomu neuškodila nebo ze strachu, že mě nebudou mít druzí rádi. Už jen cvičení v návodu mi pomohly začít více trénovat svoje asertivní chování. A také mě překvapilo, jak moje minulosti a vztahy v rodině ovlivňují můj způsob chování i v dospělosti. Rozhodně chci na sobě více zapracovat. Děkuji za nastartování pomocí Vašeho návodu."

Jana VaškováAsistentka

"Asertivitu potřebuji trénovat především pro vyjednávání v pracovní oblasti. Myslel jsem, že bude stačit se naučit pár fíglů a ty pak aplikovat v praxi. Ale nyní zjišťuji, že to bude chtít prozkoumat zřejmě více do hloubky. V testu jsem si uvědomil, že asi někdy prosazuji svoje názory moc na silu a popírám názory ostatních. Je to rozhodně zajímavá introspekce a možnost si v sobě některé věci lépe nastavit."

David ŠmídObchodní zástupce